petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

diskidaki sindirilmemis yemler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasiyne tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba kusumun diskisinda sindirilmemis yemler var ama sadece gece yaptigi diskisinda oluyor gündüz ve aydinlikta yaptigi diskilarda rastlamiyorum..kusumun nesesi yerinda oldukca hareketli ve konusuyo hasta gibi bi hali yok ilac aldim verdim gecti ilac bitince tekrar basladi vitamin veriyorum cesitli mamalar hazirliyorum ama kumunu neredeyse artik hic yemiyor ayri bir kaba koymama ragmen..cokm endiseliyim..

2. Tuan MAKSEL
    Gizli

Kusu yem kusuyor olabilir sende bunu diski zannediyor olabilirsin gecen gun benim kusumdada gordum disiye yem kusuyor normelde .gecen kusmus disi almamis yerdeydi hep diskida sindirilmemis yem var sandim.kusun erkek ve kizismissa ve kafesinde ayna varsa aynadaki yansimasina yem kusmus olabilir.
    Sadece bi yorum.sen daha iyi bikirsin kusunun halini

3. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    yerde sindirilmemis yemin devaminda yesil renkli diskisda oluyor ..istahi yerinde kafese ayn a koymadim moreli bozuluyor

4. Yılmaz Ç.
    Gizli

Kuş kumu yoksa kuş kumu kullanın. Sindiremiyor olabilir.

Sayfayı Paylaş