petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Doğal ağaç tünek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emir KECECI tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Elimde kuru ağaç dalı var ondan kafes tellerine göre oyarak tünek yapmayı düşünüyorum ama sonuçta doğal işlenmemiş bir ağaç dalı onun içinden çeşitli haşere ve benzeri şeyler türeyebilirmi bir işlem uygulamalımıyım?

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    dalın gireceği kadar bir kabın içine kaynak suyu dök.Dalın heryerini ıslatacak şekilde kaynak su soğuyana kadar içinde kalsın.Daha sonra çıkarıp kabuklarını soyabilirsin.Temiz olana kadar soyarsın kullanıma hazır olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

kaynak suya birkaç damla elma sirkeside koyabilirsin dezenfekte için

#2 ermann, 16 Aralık 2013
    Son düzenleme: 16 Aralık 2013
  3. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0

arkadasın dediklerini yapabilirsin fakat temiz yerden aldıysan bence çokta gerek yok çünkü doğal yaşam parkında kuşlar direk kuru ağaç dallarının üzerinde ve kabukluda

4. OzanEsmrsy

5. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ben sadece bıçakla dışını hafif kazıdım, kenarlarını kestim ve delik olup olmadığını kontrol ettim.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Benim fikrim karşılıklı paralel iki tahta tünek daha uygun olurdu. Kuşlarınızın hareket alanı kısıtlanmış kafesiniz küçük anladığım kadarıyla. Tabiki hevesinizi kırmak istemem. Maşaallah

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    resimde öyle duruyor. tüneklerin biri baya aşağıda biri yukarıda, kafes oldukça geniş. üstten çektiğim için biraz öyle durmuş :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu ağaç tünek