petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Duştan sonra taranmak hoşuna gitti :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve izmirlee tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. izmirlee

izmirlee New Member

Beğenileri:
    0
    [YOUTUBE]5pcMCfDgc2k[/YOUTUBE]

2. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    keşke benim ki de böyle uysal olsa gerçi ısırma gibi bir huyu yok ama kafasını yada boynunu sevdirmiyo :( ayrıca video editi çok hoş olmuş fon müziğiyle beraber sıkılmadan izledim. Maşallah

3. izmirlee

izmirlee New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim beğendiğinize sevindim :) muhabbet kuşları sadece ilgi istiyor bundan emin olabilirsiniz . Çünki Çapkın'ı ben 4 temmuz'da aldım ve aldığımda 35 günlüktü. henüz 26 gündür birlikteyiz fakat hergün ilgi gösterdim yavaş yavaş yaklaştım . Normalde avuçlansa bir daha gelmez diyorlar fakat ben tam aksine sizinle onun arasında olan güven olduğunda avuçlasanız bile yine de omuzunuza parmağınıza gelebilir çünki çapkın da aramızdaki bağ da bu yönde :)

#3 izmirlee, 30 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 30 Temmuz 2014
  4. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Ben bi kac defa avucladim farkli sebeplerden. Avucumu acinca bile ucmuyo parmagimda durup tuyunu duzeltiyo. Ama biyerini sevdirmekmi asla. Insan disinda bi yere konmaz ama sirtini kafasinida sevdirmez artist.

5. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    Durumumu özetlediniz vallaha =)

Sayfayı Paylaş