Karadeniz Pet

Duştan sonra taranmak hoşuna gitti :)

izmirlee

Yeni Üye
[YOUTUBE]5pcMCfDgc2k[/YOUTUBE]

keşke benim ki de böyle uysal olsa gerçi ısırma gibi bir huyu yok ama kafasını yada boynunu sevdirmiyo :( ayrıca video editi çok hoş olmuş fon müziğiyle beraber sıkılmadan izledim. Maşallah

keşke benim ki de böyle uysal olsa gerçi ısırma gibi bir huyu yok ama kafasını yada boynunu sevdirmiyo :( ayrıca video editi çok hoş olmuş fon müziğiyle beraber sıkılmadan izledim. Maşallah

çok teşekkür ederim beğendiğinize sevindim :) muhabbet kuşları sadece ilgi istiyor bundan emin olabilirsiniz . Çünki Çapkın'ı ben 4 temmuz'da aldım ve aldığımda 35 günlüktü. henüz 26 gündür birlikteyiz fakat hergün ilgi gösterdim yavaş yavaş yaklaştım . Normalde avuçlansa bir daha gelmez diyorlar fakat ben tam aksine sizinle onun arasında olan güven olduğunda avuçlasanız bile yine de omuzunuza parmağınıza gelebilir çünki çapkın da aramızdaki bağ da bu yönde :)

Son düzenleme:
Ben bi kac defa avucladim farkli sebeplerden. Avucumu acinca bile ucmuyo parmagimda durup tuyunu duzeltiyo. Ama biyerini sevdirmekmi asla. Insan disinda bi yere konmaz ama sirtini kafasinida sevdirmez artist.

Ben bi kac defa avucladim farkli sebeplerden. Avucumu acinca bile ucmuyo parmagimda durup tuyunu duzeltiyo. Ama biyerini sevdirmekmi asla. Insan disinda bi yere konmaz ama sirtini kafasinida sevdirmez artist.

Durumumu özetlediniz vallaha =)

Geri