Karadeniz Pet

Egzama Çıkan Var Mı Kafasında

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, kafasında egzama hastalığı çıkan var mı? Veya tanıdıklarında?

Ben çocukluğumdan bu zamana kadar çekiyorum ve çok şükür çözüme ulaştım. Kendi bloğumda yazdım; Egzama Saç Tedavisi lütfen bu linke tıklayıp okuyun. Yorumları bloğuma yapabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplayacağım, saygılarımla..

Merhabalar, kafasında egzama hastalığı çıkan var mı? Veya tanıdıklarında?

Ben çocukluğumdan bu zamana kadar çekiyorum ve çok şükür çözüme ulaştım. Kendi bloğumda yazdım; Egzama Saç Tedavisi lütfen bu linke tıklayıp okuyun. Yorumları bloğuma yapabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplayacağım, saygılarımla..
ALLAH şifa ersin hocam

Son düzenleme:
Hocam çok çok geçmiş olsun RABBiM tüm hastalarımıza şifalar ihsan eylesin inşallah bu rahatsizlik daimi degildir bazı hastaliklar iyileşmiş gibi gozukup belli dönemlerde ataklanıyor insallah daimi bir iyleşme olur.Bende 3 yıldır deri hastalıgı olan behçet hastalıgıylan mücadele ediyorum stresten uzak kalmak icin 2,5 yaşındaki kızımla ve kuşlarimla bol bol vakit geciriyorum :) sonuçta sağlikta hastalikta RaBBiMiZDEN gelen ondan gelen her seye amenna sağliktan gelen şükürden hastaliktan gelen sabırdan RABBiM bizleri mükafatlandirir inşallah tekrardan RABBİM tüm hastalarimiza acil şifalar ihsan eylesin

Merhabalar sayın hocam, Allah sizinde yardımcınız olsun. Elbette tam olarak geçti diyemem bende fakat kafamın rahat olmasına önem gösteriyorum, hastalığı kontrol edebiliyorum. Bu arada keşke bloğumda yorumlasaydınız. :)

Yorum yapacaklar bloğuma yapabilirsiniz :)

Merhabalar sayın hocam, Allah sizinde yardımcınız olsun. Elbette tam olarak geçti diyemem bende fakat kafamın rahat olmasına önem gösteriyorum, hastalığı kontrol edebiliyorum. Bu arada keşke bloğumda yorumlasaydınız. :)

Yorum yapacaklar bloğuma yapabilirsiniz :)

Hocam burda gördüğüm için burada yazdim :)

Son düzenleme: