petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vücudumda Egzama Çıktı?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Sayın muhabbetkusu.com.tr üyeleri merhabalar, kişisel bir sorum olacaktı sizlere eğer kabul ederseniz?

Vücudumda egzama hastalığı çıktı. Ve inanın gitmediğim cildiye kalmadı.. Bazısı karaciğerde yağlama diyor, bazısı ise bu hastalık hiç bir zaman geçmez diyor. Şimdi sizlere sorum ise böyle bir hastalıkla karşılaşıpta iyileştiğini gören oldu mu? Veya yakınlarınızda böyle bir hastalıkla karşılaşıpta iyileştiğini gördünüz mü? Cevaplarınız önemlidir, kusura bakmayın site ile pek alakası yok ama benim alacağım her bilgi gerçekten çok önemli.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Geçmiş olsun en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz inşaallah

3. Tevfik AKTUNÇ

İnşAllah, Allah razı olsun tek temennim geri kavuşmak 3 yıldır çekiyorum.

Sorun ise egzama kafamda çıktı, kafamın derisi saçtan görünmezdi. O kadar sıktı saçlarım şimdi ise felaket derecede dökülüyor. Çok ama çok zoruma gidiyor bu durum, bir de şiddetli derecede kaşınma var.

4. Filiz BAYIR

5. Sefer CANDAN

Çok geçmiş olsun. Acil sifalar diliyorum

6. Tevfik AKTUNÇ

Allah razı olsun Filiz hanım peki etkisini gördünüz mü kendinizde ve çocuklarınızda?

Sefer bey teşekkür ederim Allah razı olsun..

7. Filiz BAYIR

özelden msj attım

8. yesilcin

yesilcin Guest

Geçmiş olsun kardeşim allah acil şifalar versin.

9. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Çok geçmiş olsun.Doktora gitmekten başka çare yok gibi.Allah acil şifa versin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:25 --

Birde bu konuda uzmanlaşmış doktor arayın internetten profesör,doçent bulabilirseniz daha iyi sonuçlar alırsınız inşallah.

10. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Allah kurtarsın kardeş

11. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Benimde sağ elim kabarmıştı sulu yara vardı. Ekze-mant diye bir krem vardı onu sürdüm şuan bir sıkıntım yok

12. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun Allah şifa versin

13. Seda Kurşunlu Çal

çok geçmiş olsun. acil şifalar.

14. Tevfik AKTUNÇ

Çok teşekkür ediyorum şifa dilekleriniz için Allah razı olsun.. İnşAllah geçerde bende kurtulurum..

Sayfayı Paylaş