petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Elde mama yedirme .

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berşan KENAR tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın Aleyküm bugün kuşun 2. Günü elime gayet iyi alıştı inşALLAH daha iyilerinide başaracagız. Bnm 2 sorum olacak 1. Kusum elimden yemek yemiyor ballı kraker.veriyorum mama veriyorum yemiyor kaçıyor elimde dururken öbür elimi uzatıncada kaçıyor napabilirim. 2. İse onun neyi sevdigini nasıl anlicam brokoli verdim yemedi salatalık verdim yemedi peynir.verdim yemedi kıvırcık verdim yemedi ne yapabilirim. Teşekkürler...

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    ballı kraker asla vermeyin çok zararlı kimyasallar'la yapıştırılıyor evde kendiniz yapabilirsiniz aktarcılarda keçi boynuzu tozu var mamanın üzerine eklerseniz zamanla yiğicektir pes etmeyin hergün önüne mamayı koyun siz

Bu arada kuşa herşey verme meyve verirsen eğer haftada 2 defa vericeksin fazlası isal eder

3. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler sagolun

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Genelde dal darıyı iştahla yiyiyorlar. Elinizde dal darıyı tutarsanız gelip yiyeceğini tahmin ediyorum. En azından ballı kraker yerine verebilirsiniz.

5. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Peki abi sagolun

Sayfayı Paylaş