petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ele alıştırma ısırıyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve burak atalay tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. burak atalay

burak atalay New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 25 gün önce muhabbet kuşu aldım erkek. 2.jaftada saldım dışarı bi kere ora bura çarptı sonra odanın içinde çok güzel dolanmaya başladı elime yem koyunca yem yedirioyrum ayağıma konuyor elime tünek alıom ona uçup konuyor fakst ne zman elimle kafasını hafif sevmeye kalksam ağzını açıp tehdit eder gibi bekliyor bazen vuruyor herseyı yapıyorum fakat sevemiyorum biraz da ürküyorum kanat çırpmasından avcuma alamıyorum nasıl çözeriz

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    imzamdaki tatlı kuşum gofret konusuninceleyiniz

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kafesin icine elini sok ve kusun prmaginda uzun sure kalmasini sagla. Ileride size guveni artinca sorun kalmaz.

Sayfayı Paylaş