petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ele alistirma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar 2 haftalik disi 5 aylik erkek 1 yasina yakin bir cift kusum var yaklasik 10 gundur forummu elle alistirma yontemlerini okuyorum genelde herkes ayni seyi bahsdeyiioo elle besleme ama ona da gelmiyor bizimkiler yabanci sittelede bugun baktim gun icersinde yemlikleri cikarip yarim gun bittikten sonra elle beslemeye calisin diyor sonra odul olarak bir yemlik takin yarim gun sonunda tekrar cikarin vs vs vs bole devam ediyn yaziyoo sizce nasil biraz onlari kullanir gibi oluyo dogalda degil sizlere sormak istedim yorumlariniz icin tessekur ederim

2. 34dilan34

34dilan34 Guest

Yokmu bu konu hakkinda yorumu olan

3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kardeşim onu önermiyorum kuşu aç bırakıyorsun kuş acıkıyor fakat sen bilirsin

4. 34dilan34

34dilan34 Guest

Yontem elle alistirmak icin mantikli geliyor ama herseyden once bunlar canli ve sagliklari daha onemli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

Onerileri olan arkadslardan yorum bekliyorum konu uzerine

5. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Kardeşim sen bırak onları gerdeğe sok

Sayfayı Paylaş