Karadeniz Pet

elime aldığımda tüyleri dökülüyor

• Konbuyu başlatan 4tük3eindik
  • Başlangıç tarihi
4

4tük3eindik

Guest
nedense elime aldığımda kuşumun tüyleri çok dökülüyor (ilaç verdiğimden elime alıyorum):p

Ya aşırı vitamin kullanıyorsun, ya da tam tersi. Aşırı vitamin verirsen de dökülür. Aşırı vermiyorsan tüy gelişimi için üstüne tanımadığım Avisol-B öneririm.

Kuşun tüye girmiştir

yav benimkidemi tüye girdi anlamıyorum dökülüyor kaşınıyor bir parazit bit felan olduğunu sanmıyorum ama 2 sağdan 2 soldan kanadında en uzun olanlardan toplam 4 tanede ordan ısırarak kopardı galiba normal tüyleride elime alıncada o kaşıncada dökülüyor tüyemi girmiş oluyo bu şekilde bir ilaç filan kullanmam gerekir mi ?

yav benimkidemi tüye girdi anlamıyorum dökülüyor kaşınıyor bir parazit bit felan olduğunu sanmıyorum ama 2 sağdan 2 soldan kanadında en uzun olanlardan toplam 4 tanede ordan ısırarak kopardı galiba normal tüyleride elime alıncada o kaşıncada dökülüyor tüyemi girmiş oluyo bu şekilde bir ilaç filan kullanmam gerekir mi ?

aynen benze bir durum

Çeşitli mutlivitaminler var, zaten vitamini belli aralıklarla ama periyodik olarak kullanmanız gerek kuşlarınızın sağlığı için

kusu kafesden cikartmadiginizda kus ucamadigindan tuyler gogsunde yapsk kalir kus ucunca butun tuyler dokulur ve de bu bizi sinir e der kus ya tuy dökumunde yada stresden kendisi kopariyor kafesden cikartmayin 1 ay vitamin ve avisiol-b verin 1 aya duzelir

yarın pet shopa ugriycam vitamin sorarım teşekkürler

Geri