Karadeniz Pet

elma sirkesi aslında zarar veriyor!!!

• Konbuyu başlatan nurileflef
  • Başlangıç tarihi
N

nurileflef

Guest

üstatlar nasıl yorumlar bu durumu acaba?

ben kuslarıma ara ara veriyorum fakat zararını görmedim

Son düzenleme:
ben elma sirkesi değilde sadece her salı 3 damla limon damlatıyorum
biraz yağlı olduğu için ama artık sık sık uçuruyorum o yüzden limonda vermiyeceğim zaten kuş da anladı mı ne az yemeye başladı :D

Son düzenleme:
ben elma sirkesi değilde sadece her salı 3 damla limon damlatıyorum
biraz yağlı olduğu için ama artık sık sık uçuruyorum o yüzden limonda vermiyeceğim zaten kuş da anladı mı ne az yemeye başladı :D
bu zayıflama işide genelde insanlardada limon yada sirkenin zayıflattığı söyleniyordu zaten bir çok şey kuşlardada aynı etkiyi yaptığı söyleniyor örneğin sirke ve limonun zayıflattığı gibi fakat bununda doğru olmadığını söylüyorlar zayıflatmıyormuş limon yani

bu zayıflama işide genelde insanlardada limon yada sirkenin zayıflattığı söyleniyordu zaten bir çok şey kuşlardada aynı etkiyi yaptığı söyleniyor örneğin sirke ve limonun zayıflattığı gibi fakat bununda doğru olmadığını söylüyorlar zayıflatmıyormuş limon yani

zaten evde bol bol uçuruyorum limon vermeyeceğim böylelikle içim daha rahat olur hem

Kuşumun dışkısında sindirilmemiş darı oluyor. Suluğuna bir damla sirke damlatmayı düşünüyordum yapmasam mı?

Yemesini nasıl sağlayabilirim?

neticede elma sirkesi zararlı mıdır diyeceğiz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:30 --

güncel olsun...

bir kaç damla sirke ve limondan zarar gelmez yarar gelir. Muhtemelen damla vitamin veya toz vitamin satışının artması için piyasaya sürülen yanlış bir bilgi.

Ben başka bir yerde okumuştum. Kuşun agzina damlatilan bir damla sirke bir insanin bir cay bardagi sirke içmesi ile eşdeğer diye ve bunun da cok zararli oldugu. Herseyin fazlasi zarar sonuçta