Karadeniz Pet

En Göz Alıcı Yavru Öldü :(

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaslar Sap sarı olan tüyleri arkadaş bugün sabah itibari ile öldü , gelen geçen bakti yok rengi guzel aman erkek olcak bu aman ne guzel diye diye göz kaldı nazardan gitti diyorum sacma tabiki ama ben buna 4 gun once şırınga ile mama hazirlayip vermistim mısır nisastasini fazla kacirmam herhangi bi neden olmus mudur buna ? Fakat 4 gun once verdim o mamayi ilk gozleri acildiginda ise gözleri kırmızı renkti veteriner e sordum sıkıntı yok demisti sonradan siyaha dönmüştü şimdi cikacak yavrularda var bi dahakine önlem alayim nerde ne hata var
49d8d1a0639ab187a25de9e3aa93f966.jpg

e1d72d0885c944348019419dcbec8916.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçmiş olsun kuş alışık değilse sorun olabilir

mamaya alışık değilse

Kus elle besleme mamasi
0ed0f2b8605be1f6fd4e2cd2c8536c37.jpg

Bunun gibi.
Bilmiyorum belki kus hasta olabilir. Belki ustalar daha iyi bilir.

Geçmiş olsun.Umarım diğer yavrular sağlıkla büyürler.

Evet ya cok güzelmis. Gecmis olsun.
Benim fazla bilgim yok ama el mamasini fazla verincede zararli olabilir. El mamasini sadece anne ve babadan erken ayirinca verebilirsin. Eger ek olarak verirsen fazla geliyormus. Yani anne ve babanin yanindayken verilmiyormus? Bunu arastir bence. burada bilgisi olan varmi?

Geçmiş olsun.Umarım diğer yavrular sağlıkla büyürler.
Teşekkürler hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

Sagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

Evet ya cok güzelmis. Gecmis olsun.
Benim fazla bilgim yok ama el mamasini fazla verincede zararli olabilir. El mamasini sadece anne ve babadan erken ayirinca verebilirsin. Eger ek olarak verirsen fazla geliyormus. Yani anne ve babanin yanindayken verilmiyormus? Bunu arastir bence. burada bilgisi olan varmi?
Aynen o da olabilir bide dedim ya Doğuştan gözler kırmızıydı sonra siyahlastı falan ama uyusukluk vardi uzerinde gidiciydi sasirmadim ondan

Geri