Karadeniz Pet

en iyi marka yem

Canpette de tükendi yazıyor. İnternetten alırsan gelen ürünü kargo tesliminde kontrol et hocam. Son kullanma tarihi geçmiş ürün yollayabiliyorlar.

peki hatırlattığın iyi oldu birde kuşa bozuk yem yedirmeyelim :D teşekürler

Kimse maviboncuk yemini yazmamış. Ben 2 senedir onu kullanıyorum değiştirip vitakraft ya da versele alayım mı ? Kötü bi yemmidir ? Benim kuşlar memnun sanki.

Kimse maviboncuk yemini yazmamış. Ben 2 senedir onu kullanıyorum değiştirip vitakraft ya da versele alayım mı ? Kötü bi yemmidir ? Benim kuşlar memnun sanki.

Versele Laga Budqies Prestige Muhabbet Kuş Yemi 500 gr | Muhabbet Yemleri | Versele Laga
bu yem çok uygun
mavi boncuk iyidir ama ithal ymlerin içeriğine göre sadece biraz sade kalıyo o yüzden fazla tercih edilmiyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:02 -->-> Daha önceki mesaj 09:01 --

King bu konuda çok iyi

bu markayı hiç duymamıştım

petburada siteside güvenlidir taksit imkanıda var 2 3 fark alıyorlar 12 taksite bölüyor cok siperiş verdim sorun yasamadım canpette birkere stokta olmayan ürünü sattılar bana sonra telafi ettiler ama hatalarını az satılan pahalı bir ürün alcaksanız telefon edin son kullanma tarihini ve stok durumunu sorun orada var gözükse bile bazı ürünler olmayabiliyor örneğin vitakfart yem dısında hiçbir ürünü yok suan var gözüken sitelere bosa paranızı kaptırmayın

petburada siteside güvenlidir taksit imkanıda var 2 3 fark alıyorlar 12 taksite bölüyor cok siperiş verdim sorun yasamadım canpette birkere stokta olmayan ürünü sattılar bana sonra telafi ettiler ama hatalarını az satılan pahalı bir ürün alcaksanız telefon edin son kullanma tarihini ve stok durumunu sorun orada var gözükse bile bazı ürünler olmayabiliyor örneğin vitakfart yem dısında hiçbir ürünü yok suan var gözüken sitelere bosa paranızı kaptırmayın

burda bi petshop buldum söylediğim yemin aynı parası petshop a gidip almayı düşünüyorum hem kendi gözümle görmüş olurum son kullanma tarihi falan geçmiş mi geçmemiş mi teşekürler bu arada uyarınız için :)

ben de bonnie kullanıyordum ama farklı zamanlarda aldığın son 3 pakette de boyalı ekmekler çıktı. ayrıca yemler hemen kurtlandı. önce odadan nemden sandım ama sadece bonnieler kurtlandı. başka marka yem kullanmaya başladım artık kurtlanma güvelenme olmuyor.. burda bir markayı övmek diğer markayı yermek istemiyorum ama bonnie tavsiye etmiyorum ben.

Canpette stok yok demiş hakikaten bende konuya dahil olmuşken bende alayım .

Ben 20 yıldır bonnie kulllanıyordum burdaki cevaplar beni şaşırttı. Champion daha iyi diye yazılmış.
Bonnie öneririm :)

Versele laga aldım. Güzel yem muhtemelen bununla devam edeceğim.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bende bravonun 25kg lık olanını kullanıyorum abı guzel yem sıkıntı yok

Bravo yerli mi acaba?

Geri