Karadeniz Pet

En iyi tür (alıştırmak için)

• Konbuyu başlatan Necati ÜNAL
  • Başlangıç tarihi
N

Necati ÜNAL

Guest
Yeni bir kuş alacağım ve tek yetiştireceğim .

Erkek alacağım ama hangi tür alacağıma karar veremedim .

En iyi alışan muhabbet kuşu türü hangisidir ? (jumbo , yerli vs vs)

Bana bu konu da bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkürler .

Sen paradan haber ver bence jumbo ve hollanda

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

+++++++++++++++++++++++++++++ güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

para sorun değil hangisi ele en çok alışır ?

alışmak konusunda tür etki etmez erkek yeni yeme düşmüş bi kuş alırsan işini görür

Saygılar

Teşekkür ederim . Yeme yeni düşmüş derken kaç aylık oldugunu kastediyorsun 1 ay falanmı ?

Yani cinsle türle alakası yok diyorsunuz ?

Eğitmenine bağlıdır derken ne demek istedin daha doğrusu şöyle sorayım : Eğitmeni nasıl olmalıdır ve bir kuş nasıl eğitilmelidir ?

yani 45 - 50 günlük bi erkek çok iyi alışır tabiki Cem abinin dediği gibi eğitimine ve ilgine bağlı

Saygılar

Teşekkür ederim hepinize başka fikri olan varmı arkadaşlar ?

Saygılar bedirhan :D

jumbalar biraz vahşi oluyor en iyi alışan bence yerli hem ekonomik

Yumurtadan çıkalı 25 gün civari olursa ucamadigi için kafeste eline alistirirsin

Teşekkürler başka fikri olan varmı tür , cins konusunda veya dişimi erkekmi daha çabuk alışır

Jumbo kuşları pek sevmiyorum ama :) Yani tamamen kalıplarıyla ilgili çok büyük oluyor değilmi jumbolar . Ben şöyle küçük bir şey istiyorum galiba Yerli alacağım . İlginiz ve cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim .

@ab301 İsim Soyisim Kuralına uyarsan sevinirim .

Bu arada Jumbo kuşları bende çok hantal oluyor diye biliyorum . Kısmet ederse yarın yerli şöyle mavi sarı yeni yeme düşmüş bir erkek almayı planlıyorum :)

Geri