Karadeniz Pet

Erkek kuş dişiyi besliyor ?

• Konbuyu başlatan Barsil
  • Başlangıç tarihi
B

Barsil

Guest
++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani dişiniz ve erkeğiniz eş olmuşlar :) iyi anlaşıyorlar kur yapıyorlar birbirlerine

bu iyiye işaret benim çiftlerde yeni yeni başladı :)

Erkek kuşunuz dişiye kur yapıyor yuvalık varsa kafese takın yakın zamanda yumurta alabilirsiniz

Tesekkur ederim tahta yuvalik takili fakat yuvayla ilgilenmiyorlar pek..

Evet bekliyorlar boynu bükük 2 gariban gibi :D :D (Umarım Selen'de yanlış anlamaz)

yok efendim yanlış anlaşılcak bir durum yok :) garibanın önde gideniyiz baksanıza yumurtlayan kuşlara maşallah yazıyoruz ama bizimkilerde tık yok allah sizi top etsin diyorum bizimkilere dönerek

Evet bekliyorlar boynu bükük 2 gariban gibi :D :D (Umarım Selen'de yanlış anlamaz)

İlker artık boynumuz havada çünkü kuşlarımız yuvadan çıkmıyor naberr:D Ay olsunlar boy boy fotoğraflarını koyacağım sana inat. :D

bekliyoruz efendim ama bizimkilerde birgün yumurtlucaklar kuzum :)

Olacak tabii kuzum bunlar dalga geçiyor ama en tatlı yavrular bizim kuşlardan çıkacak. :) Az kaldı az.

İlker artık boynumuz havada çünkü kuşlarımız yuvadan çıkmıyor naberr:D Ay olsunlar boy boy fotoğraflarını koyacağım sana inat. :D

Olacak tabii kuzum bunlar dalga geçiyor ama en tatlı yavrular bizim kuşlardan çıkacak. :) Az kaldı az.

boşver kuzum geçsinler dalgalarını biz beklemedeyiz :D

Kuşlar artık bizi rahat bıraksın diye yuvadan çıkmıyorlardır :D Ayrıca o resimleri gördüğüm gün şerefine 1 şişe vodka açıcam söz hatırlat bana :D

yok efendim yanlış anlaşılcak bir durum yok :) garibanın önde gideniyiz baksanıza yumurtlayan kuşlara maşallah yazıyoruz ama bizimkilerde tık yok allah sizi top etsin diyorum bizimkilere dönerek

Çok acıklı bir durum anlıyorum sizi elimizden gelebilcek birşey varmı :D :D Hay allahım şu iki garibanın yüzünü güldür artık :p :p

Kuşlar artık bizi rahat bıraksın diye yuvadan çıkmıyorlardır :D Ayrıca o resimleri gördüğüm gün şerefine 1 şişe vodka açıcam söz hatırlat bana :D

Çok acıklı bir durum anlıyorum sizi elimizden gelebilcek birşey varmı :D :D Hay allahım şu iki garibanın yüzünü güldür artık :p :p

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN :D

Tamam be kızma , özel mesajını aç sarı gız selam vermeye geliyor

Ezel bu ikisine bir dizi önerelim alsınlar çekirdekleri ona sarsınlar bıraksınlar üretimi filan hayır o birşey değil sağlıklarından olcak ikiside :D :D

kuşlar burda olduğu sürece saramayız :D en sonunda cinnet geçiriciz yiter ya yiter

Geri