petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Erkek kuş hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa URE tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa URE

arkadaşlar bu sabahta her sabahki gibi saat 6 oldumu erkek kuş bağırıyor sebebinide bilmiyorum uyutmuyor sanki kalk diyor bana deli olcam üstünü örtüyom fayda etmiyo çok ilginç kurulmuş saat gibi

2. Yücel YETİMOĞLU

Bu her muhabbet kuşu için böyledir eşli kuşlarda daha az olur , akşam uyumadan üzerlerini örtün sabah kalktığınzda açarsınız ışığı görmezlerse ses çıkartmazlar

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bütün muhabbet kusları için gecerli bi durum bu

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    arkadaş bendede aynen öyle valla bu sıcak havalarda kapıyı kapatmak zorunda kalıyorum artık idare edcez

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Ben neler çekiyorum sırf bu sesi yüzünden beslemeyi bırakacağım. Kuşunuz tek ise karanlık bir yere koyarsanız sesi çıkmaz ben banyoya koyuyordum kapıyı kapatınca içerisi karanlık gıkı çıkmıyordu.

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    peki çift ise kuşunuz vede yavru alma merakınızda var ise o zaman sağa sola taşımak kuşun psikolojisini bozar yavru almak zorlaşır ben mumkun oldukça oynatmamaya bakıyorum

Sayfayı Paylaş