petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erkek kuşuma eş alacağm alırken nelere dikkat etmem gerek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve the06 tarafından 25 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. the06
    Gizli

the06 Guest

Kuşum bu arkadaşlar buna eş bir dişi alacağım petshoptan alırken nelere dikkat etmem gerek yardımcı olurmusunuz...

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kardeşim sakın petshoptan alma pişman olursun benim gibi .... şehirin söyle o şehirden üretici abiler yardımcı olsun sana birde bu kuş daha yavru eş için erken değilmi mor daha gagası

3. the06
    Gizli

the06 Guest

Şimdiden alışsın istiyorum ben bu kuşu petshoptan almıştım

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    üreticiden alınan kuşlar herzaman daha sağlıklıdır pethsopta güvenilir bi kuşçun olmadığı sürece hep kazıklama derdinde adamlar biri gelsede şu kuşu kazıklasam diye şimdiden dişiyi alırsan erkekle hiç ilgilenmemen lazım alışırsa sana erkek ilerde dişi attığında çiftleşmesi zor olur benim kuşlarım gibi erkek bana alışkın olduğu için hala çiftleşme olmadı

5. the06
    Gizli

the06 Guest

anladım yani yanına eş alma diyorsun ama eşsiz kuş olurmu bilemedim şimdi kararsız kaldım

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    eş alırsan kendine alıştıramazsın bu kuşu ama sen yumurtlamasını istiyorum diyosan al eş

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Yavrulatmak istiyorsaniz alin. Diger turlu tek kalmasi iyi. Kusu alacaginiz yere erkegi goturun. Kasima, opusme olan bir disiyi alin. Disi erkekden 3 ay kucuk olsun. Birazda besili olsun.

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam bu kuş zaten yavru ondan küçük dişi alırsa nasıl dişi alacak tüysüz mü :)

9. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşın dedigi gibi götürüp onun seçimine bırakman lazım ama illada ben begendigimi alıcam diyosan hareketli olan kuşları tercih etmende fayda var

10. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kusa dikkat etmedim. Genelde es 6 aylikken alinir.

11. the06
    Gizli

the06 Guest

Hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için eşı yazın almaya karar verdim benim kuş daha küçük biraz büyüsün.Saolun yorumlar için...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşuna es alıcam neye dikkat etmeliyim