Karadeniz Pet

Erkek muhabbet kuşum rahatsız

Yanlış link 🤦‍♂️
Merhabalar dun denılenlerı yaptım fakat bugun hala ishal devam ediyor ve su seklınde geliyor ne yapmam gerekıyo acaba ılacıda sıparıs verdım bugun petshoplara baktım fakat bulamadım birde popo çevresi ishalınden dolayı bıraz sıkıntılı gıbı baktımda acaba temızlemesı ıcın ılık suyla duş aldırsam problem olurmu

Bu şekilde olmaya başladı ishali

Ekli dosyalar

• EC13BE6D-D27B-4D1B-BA1E-C0987B48BC5A.jpeg
    EC13BE6D-D27B-4D1B-BA1E-C0987B48BC5A.jpeg
    72.3 KB · Görüntüleme: 14
  • DB0B7D1A-4F77-410F-A48C-35E0AD411B50.jpeg
    DB0B7D1A-4F77-410F-A48C-35E0AD411B50.jpeg
    74.3 KB · Görüntüleme: 13
Eczaneden Ge Oral alıp tam dolu suluğa 2-3 pirinç tanesi kadar koyun 2-3 gün kullanın ishal kesilecektir sonra durumuna bakalım.
Tamamdır o halde nöbetçi eczane bakıp hemen alıp halledeyim birde bugun petshoptan bunu aldım sorun olurmu ve son olarak eğer nöbetçi eczane bulamassam evde maflor diye bi ilaç varmış oda sanırım ishal için bugun bulamassam ondan vereyımmı yoksa yarın alıp dedıgınız ılacımı vereyım

Ekli dosyalar

• 4E79C11D-5B6E-4192-9094-49FEA68846A8.jpeg
    4E79C11D-5B6E-4192-9094-49FEA68846A8.jpeg
    82.2 KB · Görüntüleme: 9
Tamamdır o halde nöbetçi eczane bakıp hemen alıp halledeyim birde bugun petshoptan bunu aldım sorun olurmu ve son olarak eğer nöbetçi eczane bulamassam evde maflor diye bi ilaç varmış oda sanırım ishal için bugun bulamassam ondan vereyımmı yoksa yarın alıp dedıgınız ılacımı vereyım
Zurich Dia stop olanı kullanabilirsiniz şimdilik ama ishale ciddi etkisi olacağını sanmıyorum. Mafloru yeni duydum kullanmanızı çok önermem. Ge oral en sağlıklı elektrolit takviyesi olacaktır.

Zurich Dia stop olanı kullanabilirsiniz şimdilik ama ishale ciddi etkisi olacağını sanmıyorum. Mafloru yeni duydum kullanmanızı çok önermem. Ge oral en sağlıklı elektrolit takviyesi olacaktır.
Bunu verdim ben suyuna katıp sımdı eczaneye gidiyorum kaç mg alayı birde bu fotoğrafını attıgım ılacı da verdım ge oralida versem sorun olurmu kuş ıcın

Geri