Karadeniz Pet

eş kuşlarım hakkında

murat46

Yeni Üye
arkadaşlar kuşlarımın yeri nasıl yerden 1.70 santim yüksekteler kafeste her şey ful oldukça geniş kafes sectim ciftleşmeleri için bir engel varmı ortam sessiz ve sakın düzenli olarak vitte molen ballı nemli kuş maması veriyorum versela laga karışık yem kullanıyorum gaga taşı kalamar minarel blok kuş kumu her şey eksiksiz takılı yemlerine haftada bir nijer karıştırıyorum sularını günlük tazeliyorum ve haftada bir üzüm sirkesi karıştırıp veriyorum suya haftada 2 günde vitamin damlası damlatıyorum bunların hariçinde yapmam gereken bişi varmı yardım edersewniz sevinirim birde gündüzleri sabah 6 dan akşam 7 e kadar evde yalnızlar sıkılırlarmı radyo tv vs acmıyorum giderken teşekkürler yardım lütfen

Son düzenleme:
kafes yerleri gayet iyi fakat tek sorun tünek düzeni yuvanın oraya 2 tünek koymussun çok gereksiz . Yuva giriş çıkışı rahat olması lazım 1 tünek tam yuva giriş hizasında kalsın 6-7 cm mesafeli olarak 2. tüneği ortada alt kısım a tak 3. tüneği en sağ a yine tel den 6-7 cm uzağa tak uçuş alanları geniş ve ulaşımları kolay olur.

teşekür ederim beslenme vitamin konusunda hariçi bişi yapmam gereklimi acaba

Son düzenleme:
Haftada 2 kere düzenli mama takviyesi - haftada 2 gün multi vitamin - malum havalar sıcak olduğu için 1-2 günde bir banyo imkanı mutlak şart

banyolugu takıyorum ama girmiyorlar bende fısfısla üzerlerine sıkıyorum 2 güne bir

Geri