petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş Olurlar mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa KIRLI tarafından 16 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Öncelikle herkese merhaba.Yeni katıldım.Benim bir çift muhabbet kuşum var.Erkek olan yaklaşık 3 yaşında, dişi olan hakkında pek bilgim yok daha 4 gün önce aldım.Ben çok öncelerden beri çift olarak kuş besledim ama bir türlü yavru alamadım.Eş tutarlar mı ? Ne kadar sürede alışırlar ? Yorumlarınızı bekliyorum. [/IMG]http://i.hizliresim.com/W17Yk8.jpg [​IMG] [​IMG] [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

Fotoğraf kalitesi kötü ama olmadı iyisini atarım.

#1 Mustafa KIRLI, 16 Ocak 2016
    Son düzenleme: 16 Ocak 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah güzel takım yuvalık takın ve pek rahatsız etmeyin Bu arada ailemize hoşgeldiniz

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Eş olma süreleri kuşlara bağlı olarak değişir kimi 1 hafta kimi 1 ay kimi 1 yıl sürebilir.

4. Mustafa KIRLI

Beğenileri:
    4
    Teşekkür ederim.Hoşbldum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:24 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

Evet.Dişi ile şuan iyi geçiniyorlar,arada dişi gagalıyor ama zamanla alışırlar inşallah.

Sayfayı Paylaş