Karadeniz Pet

Eş seçimi hakkında :)

onurcan55

Meraklı Üye
Merhabalar arkadaşlar.Benim yaklaşık 14 aylık bir dişi kuşum var.Ona eş alıcam.Ancak bazı kişiler erkek kuşları üreticiden filan seçtirerek alıyor ancak ben bu dişi kuşu aynı şekilde üreticiden seçtirerek alsam olurmu? sizce dişi mi eş seçer erkek mi ?

Cevaplarsanız teşekkürler :)

merhaba samsundasın sanırım uretıcıye gıtmeye gerek yok kardesım bak dısı de erkekte es secer sen kusunu alıp petshopa gıt orada senın dısı ıle erkeklerı aynı kafese koyacaklar sonra dısın bır erkege yanasacak ve onu alıp geleceksın :D ben daha 2 gun once gıttım ıstersen yerını tarıf ederım he yanlıs anlama sakın sadece yardım amacım :D

tamam belediye evlerindemi yoksa başka yerdemi :) Bu arada benim dişi kuşu gidicegim üreticiden almıştım büyüdü şimdi gelin olucak :)

leon petshobumu diyorsun yoksa lc waikiki nin karşısındaki pasajdamı :)

leon petshobumu diyorsun yoksa lc waikiki nin karşısındaki pasajdamı :)

ya 100. yıl bulvarı ıle lise caddesının bulustugu kavsakta :D adını suan hatırlayamadım yanı lıse caddesınden bayırdan yukarı cıktıgında solda kalıyo

petshobun adını biliyomusun ? :) bide abicim samsunun neresindesin ?

köyündemi yoksa çarşambanın içindemi :)

tamam abicim teşekkür ederim sorularımı cevapladıgın için :)

tamam abicim teşekkür ederim sorularımı cevapladıgın için :)

rıca ederım ya herhangı bır petshopa gotur senın mubısı durumu anlat onlar ese atar en ıyı esı secerler :D ben sahsen oyle yaptım