Karadeniz Pet

Eş seçimi için yardim

malicinar

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba. Yaklaşık iki yaşındaki erkek muhabbet kuşum icin es alacağım ama yavru istemiyorum yani çiftlessinler ama yumurtlasin istemiyorum ilgilenecek vaktim yok. Bunun bir yokmu var midir yani kısırlastirilmis kus satılabilir mi petshotlarda ya da baska bir yolu var midir yemle vs.
Kuşum cok kızıştı.

Eğer yavru istemiyorsanız yuvalık takmayıp olacak yumurtaları kafesten alabilirsiniz.

1 saat once eş aldim ama pisman oldum gibi. Benim kuş 2 yasinda neredeyse. Aldigim kuş 8-9 aylik disi. Benimki babasi gibi duruyor adeta.Ilk once hemen yanina koydum benim kus taarruza gecti adeta bi rahat vermedi. Disi garibim neye ugradigini şaşırdı.baktim olmuyo bizim kusu aldim yanindan kafesin disina disi kus ise melul melul bakiyor korkuyor gıkı cikmiyor yemek yemiyor. Gerci benim kusu ilk aldigimda da oyleydi. Tekrar yanina koymak istemiyorum rahat birakmiyor onu ama isirmiyor da sadece üzerine çullaniyor hoc isirmiyor. Bi ara ikisini de saldim hep kovaladi onu. Acaba geri mi versem yoksa yeni kusa ayri bir kafes mi alsam alisana kadar. Ne tavsiye edersiniz tecrubeli arkadaslarim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 17:22 --

Neyse ki alıştılar. Gun boyu hiçbir şey yemeyen kuşu yavrusu gibi besledi beni oğlum..

6cdb9b436c6283ea87a14c0fd789a22a.jpg

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
maşallah önce abilik yapıp sonra kıza yürür bu kuş :D