Karadeniz Pet

EŞ TUTARLAR MI SİZCE YENİ ALDIĞIM KUŞLAR (ss'Li) ?

Bendüldül

Meraklı Üye
yeni aldığım kuşlar eş tutarlar mı sizce arkadaşlar düşünceleriniz nedir ?
bide erkek devamlı olarak dişinin yanından ayrılmıyor nereye gitse peşinde. Acaba erkek korktuğu için mi yoksa dişisine ilgisi olduğu için mi böyle yapıyor, yem kusmadılar ve birbirlerini hiç kaşımdılar sadece birbirlerine yakın duruyorlar. Geldiklerinden beri hiç kavga etmediler gaga falan hiç atmadılar.
13548908_272643853103598_665478473_o.jpg
13549054_272643826436934_1904092596_o.jpg
13570402_272643833103600_516100897_o.jpg
13556088_272643856436931_1726762772_o.jpg

Son düzenleme:
Kavga yoksa tutarlar.Erkek de dişi de güzel kuşlar.Yani tutarlarsa da bunlardan çok güzel bir çift olur açıkçası.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaş ve boy uyumları uygun ama tabikide herşeyin başı anlaşma... Çünkü muhabbet kuşlarımız çok seçici kuşlardır kavga etmiyorlarsa zamanla olur bu iş fazla rahatsız etme

Kavga yoksa tutarlar.Erkek de dişi de güzel kuşlar.Yani tutarlarsa da bunlardan çok güzel bir çift olur açıkçası.

hocam devamlı olarak daha hiç kavga etmediler ama birbirlerine yakın duruyorlar yeni resimler ekledim devamlı dişinin etrafında erkek onun gittiği tüneğe gidiyor vs. kuşu başka bir şehirden getiren arkadaşım bunlar garanti eş tutar diyordu ama ne olur bilmiyorm.

Yaş ve boy uyumları uygun ama tabikide herşeyin başı anlaşma... Çünkü muhabbet kuşlarımız çok seçici kuşlardır kavga etmiyorlarsa zamanla olur bu iş fazla rahatsız etme

hocam erkek devamlı olarak dişinin gittiği yere gidiyor , erkek korktuğu için mi yoksa dişisine karşı ilgisimi var anlamadım daha hiç kavga etmediler ama birbirlerinide kaşımadılar yem kusmadılar. sadece birbirlerine yakın duruyorlar. yeni resimler ekledim

hocam devamlı olarak daha hiç kavga etmediler ama birbirlerine yakın duruyorlar yeni resimler ekledim devamlı dişinin etrafında erkek onun gittiği tüneğe gidiyor vs. kuşu başka bir şehirden getiren arkadaşım bunlar garanti eş tutar diyordu ama ne olur bilmiyorm.
Erkekte istek olmadan hiçbir şey olmaz zaten.Bu iyiye işaret.Yaşları birbirini tutuyor.Anladığım kadarıyla kavga da yok.
Siz yuvalığı takın,rahat bırakın.Mutlaka sonuç alırsınız.Bu iş sabır işi.

Son düzenleme:
Maşallah kuşlarınız çok tatlı anlattığınız kadarıyla sıkıntı yok gibi rahatsız edilmezlerse dahada yakınlaşırlar diye düşünüyorum inşallah bol sağlıklı yavrular alırsınız.:)

Maşaallah güzel kuşlar kavga yoksa sıkıntı yok 2 ay kadar gözlemleyin bakalım güle güle besleyin

Maşallah kuşlarınız çok tatlı anlattığınız kadarıyla sıkıntı yok gibi rahatsız edilmezlerse dahada yakınlaşırlar diye düşünüyorum inşallah bol sağlıklı yavrular alırsınız.:)

teşekkürler hocam yaşadğım yerde bu tip kuşlar yok yani varda sağlıksızlar bunları görünce beğendim aldım , yalnız bir sorun var dişi erkeğe yem kusuyor kur yapıyor kafasını sallıyor falan bunları erkeğin yapması gerekmez mi ?

teşekkürler hocam yaşadğım yerde bu tip kuşlar yok yani varda sağlıksızlar bunları görünce beğendim aldım , yalnız bir sorun var dişi erkeğe yem kusuyor kur yapıyor kafasını sallıyor falan bunları erkeğin yapması gerekmez mi ?
Bunlar karşılıklı olur.Sıkıntı yok her şey yolunda gözüküyor.

Evet arkadaşımızında dediği gibi illa erkek kusacak diye kayide yok benim kuşlardada yeri geldiğinde dişi kur yapıyor erkeğe :)

Geri