Karadeniz Pet

Eş tutma

Burak

Yeni Üye
Merhabalar benim 3-4 aylık Çekoslovak bir muhabbet kuşum var bugün yanına dişi bir Jumbo aldık dişi 1 ayını doldurmuş pek anlaşamıyorlar erkek yanına pek yaklaştırmıyor sıkıntı olur mu zamanla eş tutarlar mı yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Zarar verici kavga etmedikçe sorun olmaz küçük oldukları için zamanla birbirlerine alışacaklardır.

Zarar verici kavga etmedikçe sorun olmaz küçük oldukları için zamanla birbirlerine alışacaklardır.
Sadece erkek olan gagalıyor yeni aldığım için kıskanıyor diye düşündüm ya da alışmamıştır diye düşünüyorum sizce alışırlar mı yorumunuz için teşekkürler

Dediğim gibi zarar verici kavga yoksa zamanla alışırlar ilk zamanlarda böyle didişmeler olabilir ama dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var. Devamlı gözlem altında bulundurun kuşlarınızı.

kanama ile snuçlamacak derecede kafaya felan vuruş yoksasorun olmaz kuşlarnız henüz yavru . Erkek kuşunuz kafesin ev sahibi olduğu için başta kıskançlık yapabilir ama zamanl kabullnip alısacaktır şiddetli kavga olmadı sürece 1 ay a kadar zaman verlbilir çiftlere. Ki sizinkiler henüz çok genç alışmamaları çok düşük ihtmal...

kanama ile snuçlamacak derecede kafaya felan vuruş yoksasorun olmaz kuşlarnız henüz yavru . Erkek kuşunuz kafesin ev sahibi olduğu için başta kıskançlık yapabilir ama zamanl kabullnip alısacaktır şiddetli kavga olmadı sürece 1 ay a kadar zaman verlbilir çiftlere. Ki sizinkiler henüz çok genç alışmamaları çok düşük ihtmal...
Yok yok ufak dokunuşları var isterseniz fotoğraflarını atayım siz daha tecrübelisinizdir bir de öyle bakın acaba birbirlerine uygunlar mı ? Uygun olmadıkları mı için böyleler anlayamadım

Geri