petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eşı olan kuslar alısmazmı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ömer duran yagar tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ömer duran yagar

arkadaslar uzun sure besledıgım dısımın yanına erkek aldım dısı hala benımle azda olsa ılgılenıyor ama getırdıgım erkek uzun sure olmasına ragemn yanına yaklasınca kacıyor sızce alısmazmı:confused:

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yanına eş getireceğine kuşunuda alıp,salması olan bir petshop veya üretimciye gidip eşini kendi seçmesine izin verseydin herşey kolay olurdu.eş tutmama olasılıkları çok yüksek

3. ömer duran yagar

es tuttular okan abı hatta su an 5 ıncı yumurtayı yaptı ama bundan once dısı kusum erkegı oldurmustun bu sefer goturdum kendı sectı ama erkek bızden korkuyor ?

4. cixsower

cixsower New Member

Beğenileri:
    0
    onu ayrı bi odaya al öyle alıştırmaya çalıştır ben öyle yaptım az da olsa alıştı bana

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

kardeşim öylebir yazmıssınki ,bende dişi erkeği kaçırıyor zannettim.erkek kuşun erişkin olduğundan alışması zor

6. ömer duran yagar

hepııze cok tesekkur ederım abıler sagolun eksık olmayın

Sayfayı Paylaş