Karadeniz Pet

Eşleri ayırma

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba birkaç sorum var
1. Es olan ancak hala ciftlesmeyen kuslarimi ayırıp sonra tekrar birlestirsem sonuç alır miyim.
2.ayırma süresi ne kadar olmalı.
3.ayirdigimda birbirlerini görmeleri şart mı

Bende 2 3 aydır anlaşan fakat çifteleşmeyen kuşlarımı 1 haftadır ayrı tutuyorum erkeği ayırıp kayınvalideme götürdüm ama bizim dişi mubişim halem seme gibi oturuyor :D

Bende 2 3 aydır anlaşan fakat çifteleşmeyen kuşlarımı 1 haftadır ayrı tutuyorum erkeği ayırıp kayınvalideme götürdüm ama bizim dişi mubişim halem seme gibi oturuyor :D

Aynı odada olmaları daha mantikli olur birde birlestirdiginizde dişini erkeğin yanına atın

Erkeğim kızgın dişim 3 4 ay önce kuluçkadan alınmış dinlendirilmiş bir damızlık dişi Levent abi den almış fakat hiç bir kızgınlık belirtisi yok erkeğim ayak atıyor devamlı öpüyor kaşıyor dişi heykel gibi duruyor. Kızışsın diye havuçlu mama, Nijer ayrı kafeslere kadar denedim sonuç yok

kuşlar kızgın degılse ne yaparsan yap ne kadar ayrıda tutsan ciftleşmez

Sorularımı cevap bekliyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:48 --

bazende dişi naz yapıyor yapacak bir sey yok bekleyeceksin :)

Acaba ayırsam mi :)

kardeş bendede aynı sıkıntı vardı.. banada kuşları ayırmam ve mama takviyesi yapmam tavsiye edildi.kuşları ayırdım ama mama yemiyorlar..bakalım ne olacak..:)

Geri