Karadeniz Pet

Eşleri ayırma

nur_92

Meraklı Üye
Eş kuşlarımı ayırdım ama erkek kur yapıyor dişi kuyuk düşürüyor çok sinirli 5 yavru aldım 4 kuluçka son kuluçkan yavru alamadım ayırdım dinlensin diye baba ve erkek yavrular çifthane bir bölümde kızlar diğer bölümde , kavga yok ama bu eş tutan kuşlarımı ne yapıcam dişi çok istekli ama dinlenmesi gerek bende yavru istemiyorum

:(

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 37
Yavrular ne alemde :)

Anne bana da velayetleri :) birlikte yaşıyorlar kıyıp veremiyorum ailem hele hiç vermiyor

:)

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    888 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpeg
    image.jpeg
    948.7 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpeg
    image.jpeg
    342.1 KB · Görüntüleme: 33
  • image.jpeg
    image.jpeg
    651.7 KB · Görüntüleme: 31
  • image.jpeg
    image.jpeg
    892.4 KB · Görüntüleme: 31
Maşallah, sen ozaman bence salma kafes yaptır odaya :) bakalım benimde 7 yumurta var yavru bekliyorum. Şuan 4 yetişkin kuşum var yavrular geldiğinde napcam bilmiyorum. Sen dişiyi dinlendir sonra tekrar eşinin yanına at.

Aynen eş tutup yavru vermesi evde zor olan kaçak evime gelen dişi kuştan böyle bir familyaya geçeceğimi hiç düşünmemiştim :) mutluluğu için uğraşıyorum

Kolay gelsin sağlıklı yavrularınız olur inş :)

Aynen eş tutup yavru vermesi evde zor olan kaçak evime gelen dişi kuştan böyle bir familyaya geçeceğimi hiç düşünmemiştim :) mutluluğu için uğraşıyorum
Hahah kaçak geldi seni kuş ailesine sahip etti. Sendekide büyük başarı diyebilirim

Disiyi kulucka yaptigi kafesten farkli bir kafese al yanindaki yavrularida alsan iyi olur zarar verebilir yuvaligi cikartin erkek yavru buyuttukleri kafeste kalsin bahara kadar dinlendirin 4 kulucka yorucu olmustur

Yavrular gelince kalabalık olunca yeni kafes aldım Yuvacık'ta takmadım

Stres yapar kizgin olur biraz fazla bagirir ileri sagligini bozacak hic birsey yapmadigi surece sabredin onun sagligi icin en iyi karar dinlenmesi