petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evcilleştirme hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 23 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    yaklaşık 1 ay önce falan geldi kuş bana 1 1.5 arkadaşların dediğine göre geldi eski sahibi hiç salmamış kuşu çok şişmandı kuş aşırı ayrıca hırpalanmıştı hayvan kötü bakılmış ben ilk saldığımda paytak yürüyodu yarım metre havaya kalkıp geri düşüyordu uçmayı unutmuş gibi bişey ayrıca çok saldırgandı elimi yanına doğru götürsem korkup ısırıyordu dişi aldım anlaştı dişi kaçtı vs. çok ürkek elimi havaya kaldırayım korkuyor şükür ısırması ve saldırganlığı geçti ama aşırı ürkek elimi kafesin yanına getireyim kaçıyor ne yapmalıyım zamanla düzelirmi yoksa yabani diye uğraşmayı bırakmak aklıma geldi bu arada omzuma konuyor dişisi konuyordu onun sayesinde alıştı

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Çift kuş ise eğitimi daha zordur ve daha fedakâr olmalısınız

Sayfayı Paylaş