Karadeniz Pet

Evde hobiye veda,Dükkana geçiyorum

Aleykümselam.Çok güzel oluyor Maşallah.
En kısa zamanda biter İnşallah.

Eski konulara bakmak adetim değil çok güzel olmuş emeğine sağlık :) bol üretimler

Tşk ederim ilk resim ile son resime göre iyi ise ne ala:)Ercan usta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

Selamun aleyküm arkadaşlar
Perdelerimiz de takıldı.
ZLPmgV.jpg

Son düzenleme:
Tşk ederim ilk resim ile son resime göre iyi ise ne ala:)Ercan usta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

Selamun aleyküm arkadaşlar
Perdelerimiz de takıldı.
ZLPmgV.jpg
Benim odamdan daha guzel olcak bura abi valla :)
Hayirli olsun emin adımlarla devam ediyosun

Aleykümselam.
Eksik birşey kalmadı galiba.
Sıra kafeslere geldi herhalde.

Benim odamdan daha guzel olcak bura abi valla :)
Hayirli olsun emin adımlarla devam ediyosun

Erkan kardeşim beni güldürdün yok daha neler yaw:) kardeş dedik elimizden geldiğince düzgün bir Şeyler olsun ama Hamd olsun rast gitti,yani saol daha iyileri senin olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:33 --

Aleykümselam.
Eksik birşey kalmadı galiba.
Sıra kafeslere geldi herhalde.

Evet Uğur bey,eksik bir şey kalmadı,kafesler kaldı,onlarda hazır da biliyorsunuz ki duvarlarda sıvalı manttolama yapıldı,şimdi bunlara Çivi çakılması sorun yaşatacak,bende raf düşündüm inş o da umduğum gibi olur.

Erkan kardeşim beni güldürdün yok daha neler yaw:) kardeş dedik elimizden geldiğince düzgün bir Şeyler olsun ama Hamd olsun rast gitti,yani saol daha iyileri senin olsun.
Ben daha Stor perdeye gecmedim abi ya :) bana daha coooook var .
gayet güzel gözukuyo suan abi. Kafesleride hallettiysen tamamdır. Hayirli uretimler olsunn keyifli hobiler olsun abi :)

Ben daha Stor perdeye gecmedim abi ya :) bana daha coooook var .
gayet güzel gözukuyo suan abi. Kafesleride hallettiysen tamamdır. Hayirli uretimler olsunn keyifli hobiler olsun abi :)

Perdeler zebra erkancığım stor çok karanlık olur diye almadım,iyi dileklerin için tşk ederim,daha iyileri seninle olsun

Birkaç seçenek arasından raf sisteminde karar kıldınız galiba ?
Sırtı kapalı raf mı olacak yoksa masa/sehpa gibi mi olacak acaba ?

Birkaç seçenek arasından raf sisteminde karar kıldınız galiba ?
Sırtı kapalı raf mı olacak yoksa masa/sehpa gibi mi olacak acaba ?

Uğur bey kapalı değilde duvara monta olmayacağı için böyle bir raf nasıl olur dedim,
Vl148P.jpg

Bir arkadaş da direk 4 katlıyı yerden yükseltme yapmadan dizmiş ama biraz yüksekte olsun diye raf düşündüm.

Uğur bey kapalı değilde duvara monta olmayacağı için böyle bir raf nasıl olur dedim,
Vl148P.jpg

Bir arkadaş da direk 4 katlıyı yerden yükseltme yapmadan dizmiş ama biraz yüksekte olsun diye raf düşündüm.

Bunun yerden ilk katı bile yeterli olur bence. Masa gibi. Üstüne kafesleri istediğiniz seviyeye kadar ekleyebilirsiniz.

Çok Engin olmaz mı?uğur bey en alt kata koymak kafesi

Öncelikle hayırlı olsun

Ben İstanbul Sancaktepede üretim yapıyorum. Önceki iki sene ısıtıcı kullanmıştım, oldukçada yüklü elektrik parası gelmişti. Bu sene kullanmadım. Ortam sıcaklığı 6 dereceye kadar düştü ama Allah'a şükür önemli bir durum olmadı.

Öncelikle hayırlı olsun

Ben İstanbul Sancaktepede üretim yapıyorum. Önceki iki sene ısıtıcı kullanmıştım, oldukçada yüklü elektrik parası gelmişti. Bu sene kullanmadım. Ortam sıcaklığı 6 dereceye kadar düştü ama Allah'a şükür önemli bir durum olmadı.

Sayın Mehmet uyar bey,ısıtıcı konusunda kararsızım yani Kullanım mı?yoksa oda sıcaklığı yeter mi?mantolama yaptırdım yalıtım için,inş faydası olur.
6 derece sorun olmadıysa gayet iyi O zaman maşallah

Sayın Mehmet uyar bey,ısıtıcı konusunda kararsızım yani Kullanım mı?yoksa oda sıcaklığı yeter mi?mantolama yaptırdım yalıtım için,inş faydası olur.
6 derece sorun olmadıysa gayet iyi O zaman maşallah
Cihan yeni resimleri ne zaman paylaşıyorsun. Merak ediyoruz gerçekten.

Cihan yeni resimleri ne zaman paylaşıyorsun. Merak ediyoruz gerçekten.

Gökhan kardeşim,bugun Dükkan için hediyeler de geldi,ayrıca raf olayından vazgeçtim,marangoza bölmeli Ahşap önü açık bir dolap şeklinde bir şey yaptırdım,yalnız kafes sığmadı:) belki buna ön tel de atılabilir,bakacağız artık

ORX79n.jpg

gk1ZZN.jpg

vgBnZm.jpg

nAqLRR.jpg

Maşallah. Tam ofis gibi olmuş. Bu gidişle kuşlara yer kalmayacak.