Karadeniz Pet

Evet arkadaşlar dünkü ameliyattan sonra

CNK TC

Emektar Üye
Kuşummmmmmmmmmmmmmmm öldüüüüüüü allah kahretsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
olay neydiki neden ameliyat oldu

Tamda o konuyu gördüm ve yazacaktım ama üzülürsün diye yazmadım benim de bir dişi kuşum vardı.Tekti ve kendi kendine boş yumurtalar yumurtluyordu bir gün poposunda sıkışmış yumurta hemen veterinere götürdük ameliyata aldı kuş ölmüş. :(

Tamda o konuyu gördüm ve yazacaktım ama üzülürsün diye yazmadım benim de bir dişi kuşum vardı.Tekti ve kendi kendine boş yumurtalar yumurtluyordu bir gün poposunda sıkışmış yumurta hemen veterinere götürdük ameliyata aldı kuş ölmüş. :(

aynısı bende oldu veterinerler kuşlardan pek anlamıyor yemin ederim bugün benim bi arkadaş var onun kuş beslediğini bilmiyordum anlattım bu konuyu keşke bana getirseydin veterinerler birşey anlamaz dedi direk ameliyata alır keser biçer dedi aynen dediği gibi oldu eve getirdim kuş kanlı dış kı yaparak halsiz kaldı ve dün öldü.

Ve arkadaş bugün bana bir kuş hediye etti ölen kuşumun yerini tutmasada artık ona da alışacağız. Kardeşim birşeyi cok iyi anladım veterinerler sadece paranın peşinde tabi her veteriner değil önce güveneceksin veterinerden emin olacaksın sonra orada tedavisini yaptıracaksın biz bilmediğimiz veterinere gittik adam kesmiş biçmiş öle kanlı kanlı bırakmış antibiyotik verdi ve kuş öldü.

Son düzenleme:
Aynen öyle

Ülkemizdeki veterinerlerin bir çoğu maalesef kuş konusunda çok bilgisiz ve yetersiz.

öncelikle başınız sağ olsun yumurta tıkanmasında kıç bölgesine zeytin yag sürüp yavaşça masaş yapınca sorun çözülüyordu

Basiniz saolsun.cok uzucu bir durum.

öncelikle başınız sağ olsun yumurta tıkanmasında kıç bölgesine zeytin yag sürüp yavaşça masaş yapınca sorun çözülüyordu

o riske girmek istemedim ama petshopcu anlıyormuş bu işten o da dedi ki keşke bana getirseydin ben çıkartırdım veterinerler anlamaz dedi : ) Daha bugün

Varsa suç veterinerde ben zaten yarın başlatıyorum avukatıma davayı , adam içeride ameliyat yapıyordu karısı elimden aldı götürdü kuşu dedim ki şişiklik var bakalım bi dediler bi baktım kuş ciyak ciyak içeride bağırıyor ameliyatla çıkartmış bende sanıyorum ağrısız şekilde çıkartır.

Sırf veteriner yüzünden öldü ondan öncesi kuşum çok canlıydı yumurta tıkanması olsa bile .

Neyse artık Allah böyle yazmış göreceğimiz varmış. Arka bahceye mezar yaptım onun için kazdım akşam saati . Ölü haldeyken bile öpüp kokladım gözleri açık gitmiş gözlerini kapatayım dedim kapanmadı.