Karadeniz Pet

Evimin Yeni Parçası Karadeniz' im.

Cihat Türkmen

Onursal Üye
MaşAllah' ınızı esirgemeyiniz :)
Kızımız ishal olmuş getirirken ne yazık ki, geldiğinden beridir hiç yem de yememiş biraz halsiz ama çok şükür iyi durumda jumbomuz.

Dipnot: Kafes geçicidir.

l52vc.jpg

l53p2.jpg

l53nj.jpg

l53p5.jpg

img3246rs.jpg

img3251le.jpg

img3253d.jpg

img3255rr.jpg

img3258gk.jpg

img3261is.jpg

img3264kv.jpg

maşallah güzel mubis ama mantar mi var? bana öyle geldi

hocam bişe sorcam bu tür jumbolar ne kadar fiyat olarak bize 1çift lazım bundan ?

maşallah güzel mubis ama mantar mi var? bana öyle geldi

Kuşta mantar yok çok şükür ama biraz tedavi uyguluyorum gerçi geldiği kafesteki kuşlar da sorunsuzdu.

hocam bişe sorcam bu tür jumbolar ne kadar fiyat olarak bize 1çift lazım bundan ?

Ustam buna 80-85 demişti 60a aldım.

Çiftler doğal olarak daha pahalı oluyorlar. Belki 150-180-200.. Bence ayrı alıp daha sonra aldığınızı bir salmaya atıp eş seçtirmeniz daha uygun fiyata gelecektir kanaatindeyim.

Kuşta mantar yok çok şükür ama biraz tedavi uyguluyorum gerçi geldiği kafesteki kuşlar da sorunsuzdu.

Ustam buna 80-85 demişti 60a aldım.

Çiftler doğal olarak daha pahalı oluyorlar. Belki 150-180-200.. Bence ayrı alıp daha sonra aldığınızı bir salmaya atıp eş seçtirmeniz daha uygun fiyata gelecektir kanaatindeyim.

ustam size para göndersem bana bundan 1çift gönderebilirmisiniz k.maraş elbistan memleket

Ustam bence üreticilerden ayarlayın otobüsle her türlü gönderirler.

üretici derken ustam özellikle varsa malatya ve adana bölgesinden üretici önerin bana çünkü adana ve malatya buraya yakın k.maraş elbistan ilçesindeyim ben malatya bana maraştan bile daha yakın 1 saat aramız ...

Kaç aylık bu cihat Ustam. Bende böyle birşey alsam alıştırmak kolay olur mu. Birde elinize almissiniz ya bizde alsak sevsek hoşuna gider mi?

üretici derken ustam özellikle varsa malatya ve adana bölgesinden üretici önerin bana çünkü adana ve malatya buraya yakın k.maraş elbistan ilçesindeyim ben malatya bana maraştan bile daha yakın 1 saat aramız ...

Araştırıyorum ustam.

maşaallah...hayırlı olsun...ismi de karadeniz mi ?

Allah bağışlasın Cihat ustam yavrularını görmek nasip olur inş. :)

şey benim ishel kuşlara yemyedirme yöntemim ; eğer patatesi yemiyosa üstüne yem serperim beraberinde patateside yer :)