Karadeniz Pet

Evimin sezonu açıldı

Ezel ALBAYRAK

Emektar Üye
kilit
..................

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Bütün yumurtalardan yavru alırsınız umarım.

Teşekkürler.

hayırlı ugurlu olsun. Devamı da jumbolardan olsun inşallah ;)

Teşekkür ederim onur , Amin inşallah showlarada nasip olur. :D

Sendende böyle ataklar bekliyoruz.

Hadi gözün aydın ezel abi.İnşallah sorunsuz bir şekilde kuluçka dönemi geçirirler.

Teşekkür ederim onur , Amin inşallah showlarada nasip olur. :D

Sendende böyle ataklar bekliyoruz.

Hacı benden gecti ya :D hangi birinin resmini koyayım yavrular cıktı bile :p Ama yakın zamanda üretimhanemdeki son düzenlemeleri yapıp bende kendimi tanıtayım diyorum :D

Kus güzel yahu birsey demiyorum. Ama ona benim paşa gibi bir eş lazım ;) Eli yüzü düzgün işi gücü olmayan bi erkek lazım ona :D

Davulcuya zurnacıya kız vermem hacı + kızım kocalı gözünüzü oğlunuzla beraber dikmesseniz sevinirim :D

Ne kadar güzel. Darısı benim başıma inşAllah. Bende yumurta bekliyorum. Serkan abi garanti veriyorum 3 güne yumurta gelir demişti. Bugün 3. gün ve çok heyecanlıyım. Ayrıca nazar boncuğu korumaz nazar duası korur bence :)

maşaallah...hayırlı olsun da...ezel sanki yumurta hafif çatlak mı ne ? yazdığın rakamın alt tarafına gelen tarafı sanki ezik gibi...yoksa ben mi yanlış gördüm...

Aynen bende merak ettim 2.yumurta geldimi?

maşaallah...hayırlı olsun da...ezel sanki yumurta hafif çatlak mı ne ? yazdığın rakamın alt tarafına gelen tarafı sanki ezik gibi...yoksa ben mi yanlış gördüm...

Ezik değil murat abi, yuvarlak bir katman o ama yumurtada sıkıntı olacağını sanmıyorum doluysa. Gerçi çatlakta olsa fark etmiyor bana , bundan önceki yumurtada çatlak vardı tamir ettim yavru çıktı. :D

Yeni yumurta geldi mi?

Evet.