Karadeniz Pet

evimizin yeni gelini

kuşunuz gayet güzel duruyor abla benimde var yeni aldığım benzer :) pek gelinimiz olmaya rağzı değil ama :D bakalım hayırlısı...

Hayırlı olsun berrin hanım, mutlu sağlıklı nice ömürler dilerim

evet seher hanım ben beğendim şuan çifthane kafesin içindeler yeni aldıgım dişi bölmede tek duruyor erkek yavruyla beraber dün petshopta gördüm 2 tane erkek çok güzeldi birisi mavi digeri beyazlı mavi.

bende beyazlı aldım damat bakalım anlaştılar herhalde keretalara evi braktım dun ya :D inşallah yavruları çoookkk guzel olur sızınkılerınde

dişiyi dün erkegin yanına attım bakalım ne olacak alışcaklar mı.?

maşallah çok güzel kuşlar hayırlı olsun.inşallah en kısa zamanda sağlıklı bol yavrular almak nasip eder.

Berrin hnm merhaba,

kuş gayet sağlıklı görünüyor fakat biraz bakımsız gibi geldi bana..O kuşa biraz mama ve vitamin takviyesi yapın olumlu sonuçlar alırsınız..

cins olarak sorarsanız gayet iri bir kuş ama tam çek diyemeyiz kafa yapısı biraz kırık gibi geldi bana..Muhtemeler yerli ile çek i kırmışlar..

Ama sonuç olarak sağlıklı ve işe yarar olması..Bana sorarsanız çok çok iyi diyemem ama güzel bir seçim olmuş renk falan gayet uyumlu..

Berrin hnm merhaba,

kuş gayet sağlıklı görünüyor fakat biraz bakımsız gibi geldi bana..O kuşa biraz mama ve vitamin takviyesi yapın olumlu sonuçlar alırsınız..

cins olarak sorarsanız gayet iri bir kuş ama tam çek diyemeyiz kafa yapısı biraz kırık gibi geldi bana..Muhtemeler yerli ile çek i kırmışlar..

Ama sonuç olarak sağlıklı ve işe yarar olması..Bana sorarsanız çok çok iyi diyemem ama güzel bir seçim olmuş renk falan gayet uyumlu..
Merhaba serkan bey mama ve vitamin takviyesi yaparım sorun değil yaş olarak büyük gibi ayaklarının rengi bı tuaf göz irisleri gri ve benimde pek içime sinmedi yorumlardan da çıkartıgım kuşu pek beğenen olmadı sizce değiştirmeliyim ona göre karar verip değıştırcem yardımcı olursanız sevinirim.

Net cvp veremiyorum çünkü resimlerden iris belli olmuyor..Tabii sizinde içinize sinmediyse değiştirin..Karar sizin..

Net cvp veremiyorum çünkü resimlerden iris belli olmuyor..Tabii sizinde içinize sinmediyse değiştirin..Karar sizin..
Kafesin dışından bakıncada bellı olmuyor anca elıne alıp bakınca farkediliyor göz irisleri grı daha beyaz degil sizlerde beğenmediniz farkındayım yarın petshopcu geri götürüp güzel kus varsa değîştırcem yoksa da güzel bi kuş isticem artık şansıma.

Siz nasıl isterseniz..sonuç olarak az çok sizde anlıyorsunuz..Alacağınız kuşun canlı ve diri durmasına dikkat edin..kabarmış yada bitkin kuşları ne kadar kızgın olsada tercih etmeyin..

Hadi hayırlısı olsun..Yeni resimleri bekliyoruz..

hayırlı olsun berrin hanım arkadaşların dedigi gibi 1 yaşlarında güzel bi dişi hatta kızışmaya megilli bile bence iş cıkar bu dişiden ...