petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

folluk kullanmıyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak YİĞİT tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Burak YİĞİT
    Gizli

3 kere çiftleşdiklerine şahit oldum ama folluga hala giren yok.. nasıl olcak bilmiyorum :D

2. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlısı diyelim ozaman en kısa zamanda yavruların olması dileği ileee...

3. Burak YİĞİT
    Gizli

folloga girmeden nasıl yavru olcak anlayamıyorum bende. çiftleşmeden önce girmeye başlaması gerek mez mi ? hiç ilgileri yok.

4. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    umarım kafesin tabanına yapmaz yumurtaları :( benim dişi öğle yapmıştı ben yuvalığa koydum ondan sonra diğerlerini de yere yaptı hiç biride çıkmadı çünkü yatmadı üstüne ne öncekine ne sonra yumurtladıklarına. şimdi ama yuvalığa girip çıkıyor bakalım bu sefer umutluyum şans sizinle olsun :)

5. ysf.yalvac
    Gizli

Dişinin follukla ilgili olması şart kendini ve yavruları için kuluçka süresince güvende hissedebilmesi gerekir, folluk zeminine talaş sermelisin min 2cm ve sabretmelisin :) ayrıca yuvalıgı yerınden kesınlıkle çıkarma bakımını usttekı surgulu bolum ile yap

6. Burak YİĞİT
    Gizli

inşallah alırsınız. benimde korkum o tabana yapmazlar umarım. erkekde girmiyoki teşvik etmiyo hiç

7. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah sizde alırsınız yavrular harika oluyor diğer eşlerimden aldım çok hoş bir duygu yavru almak beslediğiniz kuşlardan :)

Sayfayı Paylaş