Karadeniz Pet

g0rky06 Egitimli SHOWWW

g0rky06

Onursal Üye
Merhaba Arkadaşlar

Egittiğim kuşlarımla eglenelim dedik tabi bundan önce sahiplendirdiklerimde yanımda olsaydı baya kalabalık olurdu cevrem herhalde :D bir kac foto çektim buyrun

20141228_123938.jpg

20141228_124433.jpg

20141228_124314.jpg

20141228_123528.jpg

egitilmeyen kuş yoktur .....

Son düzenleme:
Maşallah hepsinin ömrü uzun olsun inşallah.

Kuşlarınıza maşallah , size de emeğinize sağlık diyelim. size bir de sorum olacak: geçenlerde araştırdım ama pek verimli bir cevap alamadım. Show jumboların eğitimi ile yerlilerin eğitimi arasında fark var mı. yani hangisinin eğitimi daha kolay. konuşan kuşunuz var mı bilmiyorum ama hangisinin konuşma kabiliyeti daha iyi bilginiz varsa paylaşır mısınız.

Kuşlarınıza maşallah , size de emeğinize sağlık diyelim. size bir de sorum olacak: geçenlerde araştırdım ama pek verimli bir cevap alamadım. Show jumboların eğitimi ile yerlilerin eğitimi arasında fark var mı. yani hangisinin eğitimi daha kolay. konuşan kuşunuz var mı bilmiyorum ama hangisinin konuşma kabiliyeti daha iyi bilginiz varsa paylaşır mısınız.

Meraba jumbolar daha agir olduklari icin kolay egitilir. Mavi kusum ve sari olan konusuyor hersey kendi elimizde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 14:24 --

hersey bize baglı

Herkeze tskyrler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

kendime yeni av arıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:06 --

Ele inat güncel :D

Geri