petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga Kenarındaki Lekeler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kıvanc Karadeniz tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Kıvanc Karadeniz
    Gizli

Merhaba arkadaslar,bizim oğlanın gagasının kenarında 2-3 gün önce kireç lekesine benzer leke oluştu beyaz.. özellikle 2.fotoda daha belirgin..Sebebi ne olabilir??

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    sıkıntı yok gagayı insan tırnağı gibi düşün uzuyor kırılıyor törpüleniyor. Bunları izi o beyazlıklar

3. Kıvanc Karadeniz
    Gizli

Gaga taşıda kullanıyorum kafeste mevcut ama bunları görünce biraz tedirgin oldum hastalık başlangıcı filan olarak düşündüm.. Henüz vitaminde veremedim belki ondan olabilir diye düşündüm..

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    siz vitamin kullanmaya başlayın en kısa sürede. ama bu hastalık değil

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Ballı krakeri pek önermiyoruz biz kimyasaldan dolayı :) gaga normal birşey olmaz :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kıvanc Karadeniz
    Gizli

Tşk ederim arkadaslar yorumlar için.. Ballı krakeri ilk çubuğu 15-20 gün önce vermiştim sevdi kerata bitirdi hemen , şimdi bunu dün akşam taktım bitince daha vermem

Sayfayı Paylaş