Karadeniz Pet

Gaga uzunluğu normal mi sizce?

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar 😊🌹
Kuşum tülekte tüy döküyor ne önerirsiniz?
Neler yapmalı neler yapmamalıyım.
Gaga uzunluğu normal mi yoksa kesilme durumuna gelmiş mi? Bir de Renk olarak bir ırkı var mı bu kuşun yeşil rengi hafif sarımtırak duruyor farklı gözüküyor diğer yeşil kuşlardan.
Acaba sarı ve yeşil kuş eşinden doğma bir Yavru mu? 😊 Herkese şimdiden teşekkürler.
IMG_20210103_112159.jpg

Keyfi yerinde ama illaki biraz halsizlik durumu oluyor Polivit marka şurup veriyorum hafta da iki kere suyuna karıştırıyorum. Yulaf takviyesi yapıyorum.

Foruma bakarsanız önerilen probiyotik ve vitaminler mevcut maşallah çok tatlı kuşunuz. .Bende probiyotik aldım mesela meyve sebze tükettiği için ona öncelik verdim.Yakın zamandada B vitamini alacağım tüy döneminde destekliyor :)

Foruma bakarsanız önerilen probiyotik ve vitaminler mevcut maşallah çok tatlı kuşunuz. .Bende probiyotik aldım mesela meyve sebze tükettiği için ona öncelik verdim.Yakın zamandada B vitamini alacağım tüy döneminde destekliyor :)
Teşekkür ederim 😊 çok şirin gerçekten Kuş tüyleri Pamuk gibi temiz. Şimdi yeni tüyleri de çıkınca parlak çok güzel olur. 🤗 B vitamini ne devam edeceğim.

Bir üretici bu şekilde Maydanoz, roka, ıspanakları küçük küçük doğrayıp veriyor bir zararı olur mu Sizce?
IMG_20210103_213158.jpg

Bir üretici bu şekilde Maydanoz, roka, ıspanakları küçük küçük doğrayıp veriyor bir zararı olur mu Sizce?
Ekli dosyayı görüntüle 50550
Burada hangi sebzeler ne amaçla veriliyor yazıyor. Maydanozun yapraklarını vermek doğru değil.

Burada hangi sebzeler ne amaçla veriliyor yazıyor. Maydanozun yapraklarını vermek doğru değil.
Çok teşekkür ediyorum.

Geri