Karadeniz Pet

Gaziantepten merhabalar.

emreborucu

Yeni Üye
Oncelikle herkese merhabalar. Gaziantepte yasiyorum. Disi show jumbo ariyorum. Eger elinde olup satmayi dusunen varsa iletisime gecebilirmiyiz?

İns. Sehir disindanda gonderimlere pek guvenemiyorum. Bakalm umarim bulurum.

Bozo 27 var antepte kus satan ama jumbo var mi bilmem gaziantepten satlik muhabbetlere bi bakin

Aradığını en yakın sürede bulursun inşallah. Bende Bozo-27 hobiyi bıraktı diye hatırlıyorum.

Son düzenleme:
Olabilir baya girmedim siteye. Ben aldim ondan 3 tanr

Evet ben bıraktım sonunda bu hobiyi [MENTION=15043]kayraa kirac[/MENTION] [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION], tamamını sattım bendeki kuşların. Kurtuldum çok şükür. :) Antepte kuşu çok kolay alırsın [MENTION=8423]emreborucu[/MENTION] , parayı verirsin satın alırsın fakat satarken ölücüler üçüşür satamazsın . Bildiğim kadarıyla antepte jumboların fiyatı çok yüksek dışarıdan getirtmek daha mantıklı hele de show bakıyorsan kesinlikle dışardan getirt daha ucuza mâl edebilirsin . Face gruplarında çok var satan , ben isim bilmiyorum ama.

Evet ben bıraktım sonunda bu hobiyi [MENTION=15043]kayraa kirac[/MENTION] [MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION], tamamını sattım bendeki kuşların. Kurtuldum çok şükür. :) Antepte kuşu çok kolay alırsın [MENTION=8423]emreborucu[/MENTION] , parayı verirsin satın alırsın fakat satarken ölücüler üçüşür satamazsın . Bildiğim kadarıyla antepte jumboların fiyatı çok yüksek dışarıdan getirtmek daha mantıklı hele de show bakıyorsan kesinlikle dışardan getirt daha ucuza mâl edebilirsin . Face gruplarında çok var satan , ben isim bilmiyorum ama.
Hayırlısı olsun senin adına. İnşallah istediğin olmuştur.

Geri