petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gece lambası

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak BİLGİN tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    saygı değer üretici arkadaşlar bir konuyla ilgili değerli bilgilerinizi almak istiyorum. kümes hakkın da çeşitli üretici dostlarım gece lambası yaksan da olur yakmasan da olur diye ikiye ayrılmış durum dalar sizin de bilgilerinizi paylaşmanızı diliyorum .teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

yorum yapabilcek üretici kimse yokmu :)

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bence herşey doğal olmalı,yani normalde hava ne zaman kararıyorsa o zaman kuşlarda yatmalı,ne zaman aydınlanıyorsa o zaman kalkmalı.pencere önündeyse sıkıntı olmaz ama aydınlık olmayan bir yerse,ışık zamanlayıcılar var saatini ayarlayıp gerisine karışmayacaksın

3. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    sağol okan abi değerli yorumun için teşekkr ettim

Sayfayı Paylaş