Karadeniz Pet

Geceleri avize tepesinde

• Konbuyu başlatan hakaang
  • Başlangıç tarihi
H

hakaang

Guest
061a8054351204d080a497ba4f3629f4.jpg

kusum 3 gecedir buraya cikiyor ve indirmesi neredeyse imkansiz hic tepki vermiyor kaskati kesiliyor sanki ve sabaha kadar hic hareket etmiyor gunnduz olunca hareketleniyor. Gece isiklari kapatiyorum bu odada uyudugum icin gece kalkip oraya buraya vurmasindan korkuyorum bir sorun olur mu ? ve bu icgudusel birsey mi ? orayi yatak gibi kullaniyor

Bence tehlikeli kafesine alın. Ordaki kabloları kemirme riski var.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Evet ben de katılıyorum kabloları kemirebilir tehlikeli gece kafesinde kalsın gündüz uçurun illaki yem yemek için giriyordur

evet kablolari kemirirse öle bilir dostum mümkün se kablosu dişarda olmayan avize li oda da sal kuşu...

simdi uyandim alarmim caldigi andan kafesine yem yemeye girdi. Avizeyi onun giremeyecegi sekilde ayarlayacagim sagolun arkadaslar

Rica ederiz :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Kaskatı kesilmesi ortama alışmadığının ve çok korktuğunun göstergesi. Bir süre salmayın derim.

gunun yarisinda disari birakiyorum ve kusum diye yuksek sesle cagirdigimda elime geliyor(bazen gelmiyor tabi:D) dudagimdan yemek yiyor hatta bugun telefonla mesajlasirken kiskandi mi artik nedir telefonun ustune cikip gagalamaya basladi. korktugunu dusunmuyorum bu yuzden. alali 15 gun oldu ama bir cevher var kusta, seziyorum :D

Geri