petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Geceleri avize tepesinde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakaang tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. hakaang
    Gizli

hakaang Guest

kusum 3 gecedir buraya cikiyor ve indirmesi neredeyse imkansiz hic tepki vermiyor kaskati kesiliyor sanki ve sabaha kadar hic hareket etmiyor gunnduz olunca hareketleniyor. Gece isiklari kapatiyorum bu odada uyudugum icin gece kalkip oraya buraya vurmasindan korkuyorum bir sorun olur mu ? ve bu icgudusel birsey mi ? orayi yatak gibi kullaniyor

2. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence tehlikeli kafesine alın. Ordaki kabloları kemirme riski var.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Evet ben de katılıyorum kabloları kemirebilir tehlikeli gece kafesinde kalsın gündüz uçurun illaki yem yemek için giriyordur

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet kablolari kemirirse öle bilir dostum mümkün se kablosu dişarda olmayan avize li oda da sal kuşu...

5. hakaang
    Gizli

hakaang Guest

simdi uyandim alarmim caldigi andan kafesine yem yemeye girdi. Avizeyi onun giremeyecegi sekilde ayarlayacagim sagolun arkadaslar

6. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Rica ederiz :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

7. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kaskatı kesilmesi ortama alışmadığının ve çok korktuğunun göstergesi. Bir süre salmayın derim.

8. hakaang
    Gizli

hakaang Guest

gunun yarisinda disari birakiyorum ve kusum diye yuksek sesle cagirdigimda elime geliyor(bazen gelmiyor tabi:D) dudagimdan yemek yiyor hatta bugun telefonla mesajlasirken kiskandi mi artik nedir telefonun ustune cikip gagalamaya basladi. korktugunu dusunmuyorum bu yuzden. alali 15 gun oldu ama bir cevher var kusta, seziyorum :D

Sayfayı Paylaş