Karadeniz Pet

Gittim Değiştirdim Birde Bunun Cinsiyetine Bakarmısınız..

• Konbuyu başlatan korhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
Aynayı çıkardım şimdi hiç sesi çıkmıyor parmağıma alıştırdım sayılır ben konuşurken ağzıma ağzıma bakıyor inşallah eğitebilirim :)

bu kuş erkek ama 1 yaşına dayanmış ayrıca kuyruğu kısa felan değil kesilmişe benziyor. eğitmek ve alıştırmak istiyorsan 2-3 aylık yavru erkek almalısın. yavru erkeğin ceresi pembe olur, bu kuşun ceresi maviye çoktan dönmüş. yani yetişkin olmuş.

örnek benim yavru erkek:

BXjDPg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam yine ben biliyorum sizleri çok çok yordum ama gittim değiştirdim kuyruğu bile daha çıkmamış bi yavru gibi bişey aldım ama inşallah yavrudur. Özellikle Mustafa Kemal DURMUŞ kardeşime çok çok teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca Cenk TORCU abimide dinlemedim biraz özürdilerim abi o öbür kuşu dişilerin yanına saldık petshop tanıdık Allah'tan onlarla gagalarını tokuşturuyolardı birbirlerini seviyorlar uçuşuyorlardı elime omuzuma çok alışkındı o kuş ama sanırım dişi değilmiş olsun bunu rengide güzel :)

Yeni ve değişmeye sorumu sorayım hemen :)

Cinsiyeti nedir abilerim arkadaşlarım ? :)

Hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim. :)

1. Konu - http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-bulutun-cinsiyeti-kararsiz-kaldim-21464.html
2. Konu - http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...usumun-cinsiyeti-ve-cerede-soyulma-22171.html

qqrrOZ.jpg

MYrrAM.jpg

QX99Oj.jpg

XW55R5.jpg

b8WW7m.jpg

djRRgp.jpg

59BB65.jpg

A2pprB.jpg

0VQQJY.jpg

4m55y7.jpg

JLvvb5.jpg

O2PPpn.jpg

yakışıklı kardeşim kuşun güle güle besle :)

Sağol mustafa kardeşim inşallah eğitiriz öttürürüz kuşu nasip değilmiş belki yavruları olur bi dişi daha alırım o yavruları eğitirim artık :D

bu kuş erkek ama 1 yaşına dayanmış ayrıca kuyruğu kısa felan değil kesilmişe benziyor. eğitmek ve alıştırmak istiyorsan 2-3 aylık yavru erkek almalısın. yavru erkeğin ceresi pembe olur, bu kuşun ceresi maviye çoktan dönmüş. yani yetişkin olmuş.

örnek benim yavru erkek:

BXjDPg.jpg

Çok güzel yavrunuz var o zaman benimde pembeye bakıyodu ama dişi falan dediler anlayamadımki bende gittim değiştirdim hayırlısı olsun artık :)

5-6 aylık tüye girmiş bir erkek. Alışma sürecinde çok zorlanırsınız.

Parmağıma geliyo hemen onu çözdükte bu arkadaş hep yerde durmaya başladı geceleri tüneğe çıkıyo yer dedıysem kafesin tabanı :D

Geri