Karadeniz Pet

hagen vision s01 kafes almak istiyorum

falinak

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba.
Hagen vision s01 kafes almak istiyorum.En uygun nerden alabilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim.

ben hagen ürünlerini istanbul da atakan petshop tan temin ediyorum.
netten aratırsanız ulaşabilirsiniz...
diyarbakır da olmama rağmen hiçbir ürünlerinde ne bi sorun
ne bi gecikme ile karşılaştım...

ben hagen ürünlerini istanbul da atakan petshop tan temin ediyorum.
netten aratırsanız ulaşabilirsiniz...
diyarbakır da olmama rağmen hiçbir ürünlerinde ne bi sorun
ne bi gecikme ile karşılaştım...

öneriniz için teşekkür ederim.baktım internet sitelerine heryerde 140.00 civarı olan s01 model orada 182.00 tl. ben daha uygun fiyata bulmaya çalışıyorum :)

ben sadece ticaretlerinden çok mennun kaldığımı belirtmek istedim...
bide isterseniz bi telden ulaşmaya çalışın..
bazen sitedeki fiyat ile güncel fiyat arasında fark olabilir..

ben kendime L02 büyük boy kafes almıştım, heryerden daha uygundu fiyatı...

ben sadece ticaretlerinden çok mennun kaldığımı belirtmek istedim...
bide isterseniz bi telden ulaşmaya çalışın..
bazen sitedeki fiyat ile güncel fiyat arasında fark olabilir..

ben kendime L02 büyük boy kafes almıştım, heryerden daha uygundu fiyatı...

hımm.teşekür ederim arayıp,bir deneyim şansımı...

ucuz etin yahnisi olmaz diye bi söz var o kafesin fiyatı 3 aşya 5 yukarı aynı ital oldugu için daha aşya fiyata ancak 2.el alırsınız 0 ucuz buldugunuz kafesde sorun çıkabilir hagen vision kafeslerin parçaları bile pahalı

üretim yapcaksan sakın alma derim

saydığın modellerde de orjinal yuvalık yeri yok ki.

saydığın modellerde de orjinal yuvalık yeri yok ki.

Ben hagen ile iletişimimde sormuştum kendileri çift (4) kapılı modellerin kapılardan birinin yuvalık takılacak şekilde tasarlandığını söylemişti. Gayette mantıklı düşününce.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

bir kafese neden bu kadar vermeyi mantıklı görüyorsunuz muhabebet kusu için soruyorum çok kaliteli çok sahane kafesler var

Tül takmıyorsunuz. Izgara ve taban arasında boşluk var. Kuşunuzun sağlığı da söz konusu. Yeterli bence

kusları oraya hapis etmediğinizi düşünüyorum evcil hayvan bu gene pislicek gene yemin kabugu var gene tüyü dökülcek bunu bilerek alıyoruz yurt dısında ucuz olan bir ürüne sadece ithal diye ben 3 katını vermem tavsiyede etmem kimseye

Son düzenleme:
Saygı duyarım.

üretim yapcaksan sakın alma derim

günaydın Uğur bey nasılsınız?. yok üretim için düşünmüyorum.benim yaramaz geçen kafes tellerinin arasından yarıya kadar çıkmış,kaçmaya çalışırken yakaladım.onun için almayı düşünüyorum.

buarada ne yapıyor benim sarı kafa?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:40 -->-> Daha önceki mesaj 08:39 --

Üretim için S02, M02, L02 modelleri, tek veya çift kuşlar için S01, M01, L01 modelleri üretilmiş. İkinci el düşünürseniz görüşelim. http://www.muhabbetkusu.com.tr/ticari-ilanlariniz-ve-sicak-firsatlar/satilik-hagen-vision-s01-23152.html#post231375

Günaydın.olabilir foto alabilir miyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:42 -->-> Daha önceki mesaj 08:40 --

bir kafese neden bu kadar vermeyi mantıklı görüyorsunuz muhabebet kusu için soruyorum çok kaliteli çok sahane kafesler var

günaydın.çok kaliteli,güzel dediğiniz kafesler de ortalama 100 tl o parayı verdikten sonra diğeri neden olmasın?

günaydın Uğur bey nasılsınız?. yok üretim için düşünmüyorum.benim yaramaz geçen kafes tellerinin arasından yarıya kadar çıkmış,kaçmaya çalışırken yakaladım.onun için almayı düşünüyorum.

buarada ne yapıyor benim sarı kafa?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:40 -->-> Daha önceki mesaj 08:39 --

Günaydın.olabilir foto alabilir miyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:42 -->-> Daha önceki mesaj 08:40 --

günaydın.çok kaliteli,güzel dediğiniz kafesler de ortalama 100 tl o parayı verdikten sonra diğeri neden olmasın?

3ejabe7y.jpg

Arkadaşlar merhaba.
Hagen vision s01 kafes almak istiyorum.En uygun nerden alabilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba fatma hanım.ben dün kullanıcı adınıza dikkat etmemişim.siz olduğunu farketmemişim :) sarı kafa iyi erkek arkadaşıyla baya iyi anlaşıyolar.havalar sıcak olduğu için kafesten salmıyorum.biraz sıcaklar geçsinde başlıcam artık uçurmaya.

para sıkıntınız yoksa üretim için almayacaksanız kafes çok sağlam çok güzel.ama siz bildiğim kadarıyla üretim yapıyorsunuz

merhaba fatma hanım.ben dün kullanıcı adınıza dikkat etmemişim.siz olduğunu farketmemişim :) sarı kafa iyi erkek arkadaşıyla baya iyi anlaşıyolar.havalar sıcak olduğu için kafesten salmıyorum.biraz sıcaklar geçsinde başlıcam artık uçurmaya.

para sıkıntınız yoksa üretim için almayacaksanız kafes çok sağlam çok güzel.ama siz bildiğim kadarıyla üretim yapıyorsunuz

selam.
üretim yapmak zorunda kaldım.benim dişi kuşun yüzünden ama artık üretim yapmıycam. tek kuş için istiyorum.

Geri