Karadeniz Pet

Hala korkuyorlar ya öf.

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Selamın aleyküm bn bersanreis Şifremi unuttum bu yeni hesap bnm kuşlar hala korkuyorlar be yapacam ya hala çiftleşmediler disi kuş kumları atıyor yere neden birde tek tünel yetermi sorun olurmu Teşekkürler
a5b686f4940fafba151c43cdafe6cf4a.jpg
3f12039ea97be0ebe773e4342a76631b.jpg
birde eksik varmı :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafesin boyu iyi.bir tanede karşıya alabilirsin.kafes içinde hareketliliği sağlar.ama çiftleşme v.s. Konusunda sabırlı olmalısın.alışırlar.

Kafesin boyu iyi.bir tanede karşıya alabilirsin.kafes içinde hareketliliği sağlar.ama çiftleşme v.s. Konusunda sabırlı olmalısın.alışırlar.
Sağol hocam alımlarında sorun yok her türlü öpüşme kusmayi yapiyorlar sadece su yuvalik isi 1.5 aydir takili yanina bile yaklasmiyorlar elimlemi soksam dedim bi ara disi biraz iri acaba ondanmi ? Birde yarim plastik tunek var ondan koysam sorun olurmu tesekkurler

Tahta tünek koy arkadaşım.elinle de koysan bağlasan da çiftleşmekmve yumurtlamak için hazır değilse olmaz.sabret ve çok rahatsız etme olur her şey.

Tahta tünek koy arkadaşım.elinle de koysan bağlasan da çiftleşmekmve yumurtlamak için hazır değilse olmaz.sabret ve çok rahatsız etme olur her şey.
Birde hocam rahatsiz ettimde disi yemlikteki kumu atiyor yere neden acaba [dIMG]http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/18/1d206b14fb4d3e16285a60c6b9522c60.jpg[/IMG] bide yeterlimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

63f64ce388db0940ffb327bf85603cab.jpg

Atabilir.daha yumurta yapmamıştır.yavrular doğduktan sonda koyabilirsiniz.

Peki hocam sagolun cok yordum bi sorum daha varda neyse hocam Allah a emaney

Arkadaşım yuvalığa karışma dişi kendine göre dizayn eder. Sen kaliteli yem, günlük taze su, kalamar kemiği, mama vs(temizlik, arada sularına vitamin, zaman zaman yeşillik) eksik etme. Gerçekten gerisi sabır ve şans işi. Beklemekten başka yapacak bişey yok. 1 yılda bekleyen var 1 hf da

Abim 1.5 2 ay oldu abim bn bersanreis hatirlarsin belki :) yuvalik hala girmiyorlar talaslari koydum boyle yaptim kafesi yemlikten kum atiyor abim neden ?? Birde yuvalik talaslar yeterlimi fazlami

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

Arkadaşım yuvalığa karışma dişi kendine göre dizayn eder. Sen kaliteli yem, günlük taze su, kalamar kemiği, mama vs(temizlik, arada sularına vitamin, zaman zaman yeşillik) eksik etme. Gerçekten gerisi sabır ve şans işi. Beklemekten başka yapacak bişey yok. 1 yılda bekleyen var 1 hf da
Tamam hocamda yuvaliga girsede karismasam:D

Bak o kendini hazır hissettiğinde girer. Bu konuda senin yapabileceğin çok bişey yok. Erkek önce kur yapar yuvalığın önüne gider ve dişiyi oraya çağırır. Sonra zamanla dişi önce yuvalığın önünde gezinir sonra içine girer ve en sonunda zamanının çoğunu yuvalıkta geçirir ve hazırlığını yapar. Sonra çiftleşme başlar ve yumurtalar gelir. Bunun ne zaman olacağını sen ayarlayamazsın. Senin yapacağın iyi bir bakımla onlar kızışır ve gerisi gelir. Acele etme sabret. İlla çiftleşen kuş istiyorsan o zaman hazır yumurtlamış çift almanı öneririm

Teşekkürler bni bilgilendirdiginiz icin hocam