Karadeniz Pet

Hamile gibi ama bi türlü yumurtlamadı

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhabalar, kuşlarımın 17 sinde çiftleştiğini gördüm. En geç 10-15 gün sonra yumurtlaması gerek miyor mu? Meden bu kadar uzun süredir yumurtlamadı, yuvalığın altını kemiriyor. Sizce ne zaman yumurtlar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:47 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

çiftleştiklerini gördünmü hiç benim dişimde böyle şuan

baya zaman geçmiş niye yumurtlamadı kuş acaba yumurta tıkanması olabilir bi elinize alın bakın

elinize alıp popo kısmını çekip bi atarmısınız

Eline aldirmiyor ki bass bass bağırıyor bende strese girmesini istemiyorum ondan hic rahatsız etmiyorum ama arastordimda hastalik belirtisi falan göstermiyor sadece yuvanin icinde ikisi birlikte bekliyorlar:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:07 --

Yardım edecek biri yok mu?

Bende de var o şekilde 2 takım. Bekliyoruz bakalım keyiflerini. 2. side yuvadan ayrılmıyorlar.

Bende de var o şekilde 2 takım. Bekliyoruz bakalım keyiflerini. 2. side yuvadan ayrılmıyorlar.

Su an disardan yuvaligin deliginin icine baktim kanatları dusmus nefes alip:( veriyordu sadece birde arada bir kanadini topluyor sonra kanadı tekrar iniyor arkadaslar ölmez değilmi:(:(:(

yumurtluyordur belki durun bakalım

Su an dua ediyorum zaten çok üzülüyorum:( insallah alahima dua ediyorum insallahhhhhh yumurtluyordur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

Misafirlerde okuyor görüyorum eger yardimci olabilecek biri varsa nolursunuz siteye kayit olup bana cevap verin lütfen

Su an dua ediyorum zaten çok üzülüyorum:( insallah alahima dua ediyorum insallahhhhhh yumurtluyordur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:28 -->-> Daha önceki mesaj 14:26 --

Misafirlerde okuyor görüyorum eger yardimci olabilecek biri varsa nolursunuz siteye kayit olup bana cevap verin lütfen

hadi bakalım inşallah yumurta geliyor bence :)

rahat birak hic ilgilenme rahatsiz etme kusu durmadan bakip yumurtladimi diye sakin olmaniz kusun yararina rahat olsunki yumurtlasin yumurtlayinca disari cikar o zaman bakarsin kolay gelsin

Geri