petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hangi kafes?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cansu Türkyolu tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Merhaba, muhabbet kuşu almayı planlıyorum da öncesinde her şeyinin nasıl olması gerektiğini araştırıyorum. Tek muhabbet kuşu için o klasik kafeslerden mi almak daha iyidir yoksa salma kafesler mi?
    O büyük kafeslerden bahsetmiyorum tabi, öğrenciyim sonuçta çok fazla açılamam bütçe olarak. :)

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    40 cm genişliginde herhangi bir kafes olabilir. Yatay telli ve pirinç kafes tercih etmelisin.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    dikey telli degilde yatay telli olan standart bi kafes senin için yeterli olucak gibi 1-2 tane kuş bakıcam diyorsan yok 4-5 tane filan bakcam diyosan salma düşünebilirisn :)

4. Erdem ARTAN

Beğenileri:
    0
    Muhabbet Kuşu için Yuvarlak kafes tavsiye etmem...Salma sınıfına girecek kadar büyük almana zaten gerek yok eğerki İlerde yanına eşe almak istiyorsan çifthane düşünebilirsiniz...

5. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim, yok henüz tek bakmayı düşünüyorum ilerde olucak yavrularla baş edemem yoksa. :)
    Bana o petshoplardaki kafesler çok minik geliyor, sanki hayvancağız daralıcakmış gibi içinde. İdealdir diyorsunuz yani onlar?

6. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

İdeal evet siz pirinç kafes isteyin verirler onlar çokta küçük almayın

7. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hazır konusu açılmışken bende açıcaktımda kardeşimiz açmış sağolsun bende 1 çift kuş var bayramdan sorna bende almayı düşünüyorum yeni bir kafes ben nasıl bir kafes almalıyım

8. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kafes alıcaksan 2 kuşa yetecek kadar büyüklükte olan bir kafes almalısın çifthane veya salma alma bence yatay telli ve pirinç olsun boyalı olmasın yani birde kare veya dikdörtgen şeklinde olsun bulamassan ev gibi olanlar oluyo ondan alabilirsin birde ızgarası ve tavası olsun altta kolay temizlemek amacıyla ızgaralı bulamadım dersen tava mutlaka olsun ayrıca kafesin 2 kapısı olsun bir önden ana kapı birde yan kapı tğünek olarak agaç tünek kullan bu arada

9. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0

A görmemişim mesajınızı. İşte benim endişelendiğim nokta ordaki kafesler standart değil mi? yani bana küçük kafes verme ihtimalleri mi var?
    Bir de pirinç kafes fiyatları nasıl acaba, onu sormak hiç aklıma gelmedi gittiğimde?

#9 Cansu Türkyolu, 29 Eylül 2014
    Son düzenleme: 29 Eylül 2014
  10. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

10 15 lira daha fazladır pirinçler diğerlerine göre siz bakın şöyle orta boy alın bir tane bütcenize göre

11. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Tamam teşekkür ederim, pirinç kafes hiç aklıma gelmemişti. Sağolun.:)

Sayfayı Paylaş