Karadeniz Pet

Hangi TV markası daha iyidir?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
sony alın ama diğerlerine göre pahalıdır

şu 3d gözlük olanlardan alin birde mesela kanal d diyorsunuz tv kumadasi olmadan kanal d yi açiyor. cok güzel bişey eliniz le kumada olmadan kanallari değiştiyorsunuz...

Günümüz de önemli olan panel. Her kartın tamiri yada değişimi kolay. Hatta bazı siteler üzerinden elektronik kartları satın alıp kendiniz bile değiştirebilirsiniz. Size tavsiyem panel kalitesine bakın. Yani kendi panelini kendi üreten markaları tercih etmenizde fayda var. Samsung dünyada ciddi panel üreticilerinden biridir. Bir çok markaya paneli samsung temin eder. Bunun haricinde LG de son dönemlerde panel üretimlerinde devrim sayılabilecek ama şuan için fiyatı yüksek panel üretimleri yaptı. (Geçtiğimiz günlerde LG nin esnek panelini ve gözlüksüz 3D tv lerini inceleme fırsatım oldu. Adamlar kendilerini aşmışlar..:D) Philips bildiğim kadarı ile LG ortak üretim yapıyorlar.

Sony sadece adı var bana sorarsanız. Toparlama ürün yapıyor ve bir çok markadan panel kullanıyor.

Görüntü kalitesi arıyorsan kesinlikle TV devi SAMSUNG derim. Ona en yakın kalite LG aradaki farklar yok değil tabiki. smart led almak en mantıklısı 3d istiyorsan samsungun kalitesi harika gözlükler aktif televizyondaki görüntüyü gözlüğe alır o şekilde her açıdan izleyebilirsin fakat aktif gözlükler uzun süre kullanıldığında baş ağrısı yapar. Paneli çok sağlam sayılmaz. LG 3d görüntü kalitesi samsunga göre daha düşük olmasına rağmen yinede kusursuza yakın. panele hafif yumruk atsan bile birşey olmuyor. 3d pasif gözlük her açıdan izleyemezsin yani çaprazdan yada çok yukarı ve aşağıdan izlersen sadece sorun olur. Philips 3. tercihimdir. Teknosa gold vatan gibi yerlerde hafta sonları indirim oluyor o zamanlarda alsan iyi olur.

phlips diyen arkadaşlar var bence pek tvden ve teknolojiden anlamıyor araştırırsanız phlips ve birkaç markanın altyazıda sıkıntı çıkardığını öğrenebilirsiniz, bilindiği üzre lcd ve led teknolojisinin mucidi ve patenti samsunga aittir ve tvde ilk ve tek samsung dur diğer markalar sonra gelir samsung için para yetmiyorsa şayet kalite ve fiyat bakımından ona yakın alabileceğin marka lg

kardeşim Sony, Samsung ve LG bunlardan birini kendi bütçene göre seç al.

Bana sorarsanız nokia alın.

Şaka şaka kesenize hangisı uyuyorsa o olsun hayirlı olsun

2000TL ye HD,3D ve Ethernet bağlantılı televizyon. Üstüne üstlük maksimum 62W elektrik tüketimi var. Valla diyecek söz yok. Umarım her geçen gün daha da ucuzlar.

Bende 2005 model plazma televizyon var. (Evlilik hediyesi olarak gelmişti) :D Benim eski külüstür 250W harcıyor maşallah..:D

Lg sony samsung panasonic bu markalar şuanda revaçta lg ve sony bu Yıl atağa kalktı 4k teknolojsi ve uzay sistemli ses sistemi ile bir adım önde fakat baya bir tuzlu 6bin kadarcık siz bu markalardan bütçenize uygun olana bakın derim

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Akıllı Televizyonlarda teleteks özelliği varmı?
Babam için akıllı olması önemli değil teleteks olsun yeter:)