petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hangi yem daha iyi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN

Versele Laga Budqies Prestige Muhabbet Kuş Yemi 500 gr
    Satış Fiyatı :5,40 TL
    Budgies prestige Muhabbet kuşu için tam bir beslenme sağlayan seçilmiş ürünlerden oluşan, vitamin ve mineral içeren komple yemdir. Mamanın İçeriği; Darı, kuşyemi, yulaf, karabuğday,
    nijer, kenevir, vitamin ve mineral tanecikleri. Kullanım; Yemliğe günlük olarak ihtiyacı kadar
    konur, hergün tazelenir. Nemsiz ve serin ortamda saklanması tavsiye edilir.
    .............................................................................................................................
    Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi 1000 Gram
    Satış Fiyatı :16,20 TL
    Muhabbet kuşu için tam bir beslenme sağlayan seçilmiş ürünlerden oluşan, vitamin ve mineral içeren komple yemdir.
    Mamanın İçeriği;
    Darı, kuşyemi, yulaf, karabuğday, nijer, kenevir, vitamin ve mineral tanecikleri.
    ..............................

vitakraftla karıştıracağım hangi yem daha iyi

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bence acık normal akdarı

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

en güzeli, 4 çeşit acık darı

4. kaksoy

kaksoy Guest

ben 3 marka yem aliyorum vitakraft, white molen ve mavi boncuk hepsini karistiriyorum öle veriyorum haftada 2 gün yumurta mamasi ve gene haftada 2 günde dal dari atiyorum arada meyve filan veriyorum elma armut vs gibi hepsini deli gibi yiyorlar açık yem ben pek almiyorum çünkü disarda satiliyo toz toprak egzoz dumani her sey bulasiyor kapali yem alirkende son kullanma tarihlerine dikkat edin 3 marka yem bana uzun süre yetiyor ağzı kapalı cam kavanozda buzdolabinda tutuyorum

5. Buğra

Buğra Guest

buz dolabı? ben kawanozda dışarda tutuyorum sıkıntı olur mu? bu arada pahalı olan kalitelidır mantigi uygulayın bence :)

6. kaksoy

kaksoy Guest

hava ve ışık almadığı sürece sorun olmaz heralde bende 1.5-2 kg yem olduğu için tedbir olarak buzdolabinda tutuyorum

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ışık almayan nemsiz yerde saklanmalı buzdolabı bence olmaz

8. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    darı kuru üründür tek başına açıktada dursa bişey olmaz. ancak içine vitamin ekmek kurusu felam atıyorlar böyle olunca hava almamasında fayda var. buzdolobı ekstra bir önlem olmuş bence gerek yok

9. kaksoy

kaksoy Guest

evet nem olayini ben unutmuştum ama ben senelerdir buzdolabinda tutuyorum bi sorunla karşilaşmadim ağzını iyice kapayınca. Ama dediğiniz doğru nemde zararlı sonuçta.

Sayfayı Paylaş