Karadeniz Pet

Hangi yem markası?

• Konbuyu başlatan hageli
  • Başlangıç tarihi
H

hageli

Guest
Arkadaslar muhabbet kusu ıcın bonnie mi yoksa mavı boncukmu kullanmalıyım?
Bir yorumda bonnie yag yapıyor dıye okumustum.Acaba aslı varmıdır?
Aslında benım tercıhım vitakraft ama bulundugum yer kucuk oldugu ıcın bulamadım.
İkisi arasından sız olsanız hangısını tercıh edersınız?

vitakraft internette var öyle temin edebilirsin. olmadı bonnie kullan hiç bişey olmaz hatta mavi boncukta

Ya internetten temin etmek gibi bir şansım yok malesef.Mecbur bunlardan almalıyım.Bulundugum yerde yem markası sınırlı zaten.Mavi boncuk,Bonnie,Vitaking,Quik yemleri var.

Verse Laga
Bravo
Witte Molen

Bu 3 yemden memnunum.

vitakraft pişmanlık.parana deymen bütün yemler aynı al 5 tlye bonnie yedir

Açık yem al bence parlıyorsa tazedir. Hem gereksiz hem masraf kapalını yemler.

açık yem kullanıyorum boyalı yemnleri sevmiyo bonnie kullanmaya başlıcam

Bende açık yem kullanıyorum. Dediğiniz gibi parlıyorsa tazedir diye bakıp alıyorum. Ayrıca kg fiyatı 3-5 TL arası bulunabiliyor. (Eskişehir için)
Aslında il il herkes kullandığı açık/kapalı yem ve fiyatlarını yazarsa herkes için güzel bir kıyaslama olabilir bence.

Bende açık yem kullanıyorum. Dediğiniz gibi parlıyorsa tazedir diye bakıp alıyorum. Ayrıca kg fiyatı 3-5 TL arası bulunabiliyor. (Eskişehir için)
Aslında il il herkes kullandığı açık/kapalı yem ve fiyatlarını yazarsa herkes için güzel bir kıyaslama olabilir bence.

Acık yeme pek guvenemıyorum.İcinde boyalı ekmekler falan oluyor.Bence en saglıklısı kapalı yem yıne.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:38 -->-> Daha önceki mesaj 10:37 --

açık yem kullanıyorum boyalı yemnleri sevmiyo bonnie kullanmaya başlıcam

Bende boyalı ekmek var dıye almıyorum acık yemı.Bence kapalı daha saglıklı.

sade taze açık yemin kilosu 4 lira felan burda

Son olarak Quik aldım memnunum 5 liradan aldım.

quik in yemleride sağlamdır yani kulanmıştım

Arkadaslar yorumlarınız ıcın tesekkur ederım.Acık yemlere guvenemedıgım ıcın kapalı yem kullanmayı tercih ediyorum.

acık yeme pek guvenemıyorum.icinde boyalı ekmekler falan oluyor.bence en saglıklısı kapalı yem yıne.

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 10:38 -->-> daha önceki mesaj 10:37 --[/sıze]

bende boyalı ekmek var dıye almıyorum acık yemı.bence kapalı daha saglıklı.

bonnie aldım onda da boyalı ekmek var hemde aşırı fazla (bonnie+açık yem kullanıyorum)

Geri