Karadeniz Pet

Hastaligi nedir

Mustafa Şen

Meraklı Üye
Merhabalar,
Kusumun diski bolgesindeki tuyleri yoldugunu farkettim. İshali yok ama sikintisi nedir anlayamadim. Yardimci olur musunuz?
rmyBmm.jpg

PYG4Y5.jpg

7VQEVY.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

Yok mu yardim edecek birisi

Merhaba bir sürü nedeni olabilir özel mesajda Yazdığınız gibi kabız olabilir o bölgede ur olabilir dişi ise yumurta olabilir , olabilir de olabilir. Malesef net bir şey diyemeyeceğim. Tanıdığınız veteriner varsa gösterin

Merhaba bir sürü nedeni olabilir özel mesajda Yazdığınız gibi kabız olabilir o bölgede ur olabilir dişi ise yumurta olabilir , olabilir de olabilir. Malesef net bir şey diyemeyeceğim. Tanıdığınız veteriner varsa gösterin

Tesekkurler. Erkek oldugu icin yumurta ihtimalini eliyorum. Taze sebze meyve vermeyi deneyecegim. Kusta simdiye kadar hic kabarma halsizlik belirtileri de olmadi. Belki tecrube eden biri vardir forumda.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:33 --

Guncel diyelim belki anlayan cikar

Kabızlık olabilir aşırıya kaçmadıkca meyve sebze verebilirsiniz Ercan Ustam belirtmiş zaten bir de bit kontrolü yapın o da huzursuz ediyor olabilir. Masaallah kusunuza

Kabızlık olabilir aşırıya kaçmadıkca meyve sebze verebilirsiniz Ercan Ustam belirtmiş zaten bir de bit kontrolü yapın o da huzursuz ediyor olabilir. Masaallah kusunuza

Öneriler için teşekkürler.

Tecrübe etmemişler için ben tecrübelerimi yazayım o zaman.
Dün itibarıyla kulak pamuğuyla kuşun ağzına zeytinyağı sürdüm. Ayrıca dışkılamanın rahat olması için popo kısmına da aynı yöntemle zeytinyağı sürdüm. Marul ve havuç haricinde yem de vermedim.
Bir kaç saat sonra kuşun yoğun dışkılama yaptığını gördüm. Herhalde biriken dışkılar hayvanı rahatsız ettikçe o bölgedeki tüyleri teker teker yolmuş. Dışkılama gerçekleştikten sonra hayvan rahata erdi. Ben de böylelikle rahatlamış oldum.

Böyle durumlarda tecrübeler ne kadar aktarılırsa o kadar faydalı olur kanaatindeyim.

Geri