Karadeniz Pet

hazır mama hakkında

bende 2 çift kuş var 1 çiftçi hazır versele laga ya bayılıyor ev yapımı mama'nın yüzüne bile bakmıyor diğer çiftim ise ev yapımı mama'ya bayılıyor hazır mamanın yüzüne bile bakmıyor .
ama levent beyin dediğini yapıp hazır mamaya eklentiler yapıp deneyeyim yarın sonucu buradan yazarım .

2 kilo kadar kuru mamayı nasıl yaptınız, malzeme ve süreçlerini anlatabilirmisiniz? Tşk.

Birde bu hazır yumurtalı kuru mamaların listelerine baktım, nerdeyse paket olarak 1 kg dan aşağı olanı yok, evde tek kuşa bakıyorsanız, bu paketi bitirene kadar bayatlamaz mı, nerde saklanıyor? Buzdolabında mı? Oda sığaklığında mı?

bende 20 çift kuş var bu yüzden sıkıntı yok.mama içeriğine gelince etimek,cic bebe,mısır unu,buğday unu,arı mama,keçiboynuzu tozu,tarçın,vanilin,susam,pul biber,bira mayası,diyazm 256,nijer piyasada satılan hazır mamaların 100 gr paketlerini görmüştüm var yani piyasada

bende 20 çift kuş var bu yüzden sıkıntı yok.mama içeriğine gelince etimek,cic bebe,mısır unu,buğday unu,arı mama,keçiboynuzu tozu,tarçın,vanilin,susam,pul biber,bira mayası,diyazm 256,nijer piyasada satılan hazır mamaların 100 gr paketlerini görmüştüm var yani piyasada

Maşallah bunu ben bile yerim :D

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Bugün verdiğim hazır mamaya sadece keçiboynuzu karıştırdım. .Dün yediğinin neredeyse iki katını yedi. Genelde yeminden ve bizim yediklerimizden başka birşey yemeyen kuşumuzun (bir de maalesef kazak tüylerini çok sever kendisi) bayıla bayıla yiyerek benin de tadına bakmama sebep oldu. Tavsiyeniz için teşekkürler Levent bey.

bende hazır mamaya eklentiler yaptım ve sonuç hüsran diğer çiftim ev yapımı mama da tam gaz devam tam bir havuç canavarları
diğer çiftime yarın hazır mama verecem içine sadece keşi boynuzu tozu ve havuç rendeleyecem nasıl olsa bu günkü mama olduğu gibi durmuş.

[url=http://hizliresim.com/6686pN][/URL]

Son düzenleme:
En azından nasıl sevdiklerini biliyorsunuz, biraz zahmetli olacak sanırım ama değer sağlıkları için.

Geri