petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hediye gelen kuşumun cinsiyeti?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve uniquem tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. uniquem

uniquem New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar aranıza yeni katıldım. Hediye olarak bir muhabbet kuşu sahibi oldum şuan için kuşum uyuşuk uyuşuk ve korkak bir şekilde oturuyor sadece. Çok fazla yem yemiyorda. Alan arkadaşımda erkek mi dişimi olduğunu bilmiyor. Sizce erkek mi dişi mi?Eki Görüntüle 403

Eki Görüntüle 404 Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2. Lütfi ÖZER

erkek ve yeni geldiği için ortama alışmaya çalışıyordur

3. uniquem

uniquem New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim ama gaga renginden internette ve bu sitede genelde koyu mavi olduğu söyleniyor erkeklerin bir yandan da dişi gibime geliyor. Erkek diyorsunuz yani bende anlayamadım çok fazla

4. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    kafa yapısına görede değişir erkek kuş.ad soyad olarak nikinizi değiştrmenzi rica edyrum.

5. Ömür BELET

üstadlar bana dişi gibi geldi

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bana da dişi gibi geldi kuşunuz. 3 aylık civarı. Hayırlısı olsun. Bakımı ve yetiştirilmesi ile ilgili gerekli konular sitemizde mevcut.

Sayfayı Paylaş